Dachy Bydgoszcz - Budowa, Remonty - Novio.pl

 

Dach to jedna z najważniejszych części domu. Jego solidne wykonanie warunkuje bezproblemowe użytkowanie domu bez względu na warunki atmosferyczne.


Oferujemy Państwu solidne, fachowe i terminowe wykonanie pokryć dachowych zgodnie z Państwa wymaganiami i zakupionym projektem.


Wieloletnia działalność pozwoliła nam zdobyć bogate doświadczenie. Nasza oferta obejmuje montaż konstrukcji więźby dachowej, pokrycie z właściwego materiału i niezbędnego osprzętu dachowego. Montaż dachu odbywa się starą techniką ciesielską poprzez wykonanie zacięć, czopów i gniazd.

 

Realizujemy dachy o różnym stopniu skomplikowania, począwszy od dachów prostych dwuspadowych, kopertowych, poprzez mansardowe, naczółkowe, półszczytowe, do dachów wielospadowych z bawolim okiem. Współpracujemy z wieloma firmami, hurtowniami i składami budowlanymi, dzięki czemu możemy proponować atrakcyjne ceny i pochwalić się rekomendacjami.

 

Używamy różnego rodzaju materiałów dachowych takich jak: papa termozgrzewalna, gont bitumiczny, blachy trapezowe i dachówkowe, dachówki cementowe, dachówki ceramiczne i karpiówki.

 

Oprócz usług typowo budowlanych zajmujemy się sprzedażą materiałów dachowych wielu renomowanych firm. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć każdego klienta. Połączenie usług budowlanych i zaopatrzenia pozwala zaoszczędzić czas zarówno poprzez brak konieczności szukania osobno ekipy i zakupu materiałów, jak i uniknięcie przestojów w toku prac z powodu braku potrzebnych materiałów.

 

Zapraszamy do współpracy z nami, dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dach był ozdobą budynku, który przez wiele lat będą Państwo użytkować.

 

Oferta dla klientów z województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Więcej informacji otrzymają Państwo pod numerami: 790 332 800, 52 340 28 08 lub wysyłając zapytanie poprzez formularz kontaktowy.

 

Nasze Realizacje: 

Słowa kluczowe: Dachy Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz


Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy