Kredyty na budowę domów jednorodzinnych - Novio.pl

 

 

Zapytaj o korzystny kredyt hipoteczny lub gotówkowy  

Pomagamy też w uzyskaniu kredytu dla osób zadłużonych

w trudnych sytuacjach. 


 

Wypełnij formularz - oddzwonimy lub zadzwoń 

tel 515 491 756 Budowa wymarzonego domu wiąże się z dużym wydatkiem. Większość inwestorów posiłkuje się zaciągnięciem kredytu hipotecznego. Finansowane inwestycji to bardzo ważna kwestia, którą należy dokładnie przeanalizować.

 

Podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny szczególnie istotne jest oszacowanie dokładnych, rzeczywistych kosztów budowy. Bank wymaga przedstawienia kosztorysu budowlanego, dzięki któremu będzie wiedział jakie prace chce wykonać inwestor, w jakich terminach i ile będzie potrzebował na nie pieniędzy. Poszczególne banki mają różne wymagania podczas przyznawania i uruchamiania kredytu hipotecznego.

 

Kredyty hipoteczne zaciąga się na wiele lat. Ważne jest to, aby koszt obsługi kredytu oraz jego oprocentowanie było najniższe. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie i precyzyjne określić Państwa zdolność kredytową. Porównamy oferty z 23 banków i wybierzemy najkorzystniejszą. Nasi doradcy odpowiedzą na każde pytanie związane z kredytem hipotecznym oraz pomogą określić listę niezbędnych dokumentów, które należy dołączyć do wniosku.

 

Wypełnij formularz, przygotujemy najkorzystniejszą ofertę kredytową

minimum formalnosci
przejrzyste zasady
szybka realizacja
spersonalizowana oferta

Wypełnij formularz

novio kredyt hipoteczny


Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy