Projekt domu TK106

 • Powierzchnia użytkowa: 119,93 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 149,82 m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Szkieletowe
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 21,59x22,51 m
 • Kubatura: 398,16 m³
 • Wysokość budynku: 7,9 m
 • Kąt nachylenia dachu: 45 ''
 • Dodatki: ar1 ar2 ar3 ar4 ar5
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-00204

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 3 150,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Mały, parterowy domek z trzema sypialniami i salonem. Dom zaprojektowano na planie litery L. Z salonu i strefy sypialnej można wyjść na duży częściowo zadaszony taras. W naszej ofercie dostępna jest również wersja w odbiciu lustrzanym.

 

Projekt domu TK106 to charakterystyczny obiekt mieszkalny wykonany w technologii szkieletowej i przeznaczony dla kilkuosobowej rodziny. Tradycyjny wygląd zawdzięcza nie tylko klasycznej wizji architektonicznej, nawiązującej w swoim wyrazie do zabudowy wiejskiej z końca XIX i początku XX stulecia, ale i wykorzystanej technologii. Dom na planie prostokątów złączonych w kształcie litery L posiada także ekologiczne pokrycie dachu w postaci naturalnej strzechy. Wpływa to na podniesienie walorów estetycznych i gwarantuje optymalną trwałość poszycia dachu. Zadaszenie w tradycyjnym układzie dwuspadowym to wypróbowane i bezpieczne rozwiązanie, wpisujące się również w estetykę bryły budynku. Miłośnicy klasycznych domów wiejskich z pewnością z satysfakcją odniosą się do poszczególnych elementów wykończenia. Elewacja w kolorze ciemnego drewna i charakterystyczna konstrukcja stolarki okiennej, uzupełnionej o elegancko zdobione drzwiczki koresponduje z tradycyjnym tarasem frontowym, nad którym góruje fronton z charakterystycznym, ozdobnym motywem ludowym.

Nowoczesność przejawia się w wykorzystaniu przestrzeni na tyłach domu. nie mogło tu bowiem zabraknąć wygodnego tarasu zewnętrznego. Tuz za wejściem zaplanowano klasyczną sień, z której łatwo przejdziemy w kierunku pomieszczenia technicznego, usytuowanego narożnie, przy frontowej ścianie budynku. Za sienią rozciąga się zasadniczy korytarz, stanowiący główny ciąg komunikacyjny przestrzeni wewnętrznej. W prawym skrzydle domu przewidziano strefę nocną. Tuż przy tylnej ścianie budynku zlokalizowano wygodną sypialnię dwuosobową. Przed nią, z poziomu korytarza dostępne są drzwi przesuwne, kierujące mieszkańców w stronę zadaszonej części tarasu wypoczynkowego. Przed sypialnią po sąsiedzku mieści się jeden z dwóch pokojów wielofunkcyjnych z miejscem do pracy i wypoczynku. Kolejny z pokojów zaplanowano jeszcze bliżej strefy wejściowej, tuż za pomieszczeniem technicznym.

Naprzeciwko obu pokojów zaprojektowano przestrzeń kompaktowej łazienki. W korytarzu wydzielono też miejsce dla praktycznej szafy ubraniowej. Naprzeciwko sieni, po drugiej stronie korytarza zaplanowano osobne wc. Po lewej stronie parteru rozciąga się strefa dzienna. Tworzy ją wygodny salon z kominkiem oraz strefa jadalna. Mieści się ona na styku z przestrzenią kuchenną o układzie pół otwartym. Kuchnia połączona jest z małą spiżarnią, odseparowaną od niej za pomocą niedużych przesuwanych drzwiczek.

Na tyłach salonu znajdują się podwójne drzwi przesuwne, dzięki którym można wygodnie przejść w kierunku tarasu.

 

 

PROPONOWANA TECHNOLOGIA WYKONANIA

POKRYCIE DACHU strzecha, możliwa adaptacja innego pokrycia

ELEWACJE oblicówka z desek

STROP drewniany

ŚCIANY WEWNĘTRZNE szkielet drewniany tzw. kanadyjski

ŚCIANY ZEWNETRZNE szkielet drewniany tzw. kanadyjski

  opracowanie: architeka   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu TK106 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu TK106, z kategorii Projekty domów drewnianych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy