Projekt domu HomeKoncept-16

 • Powierzchnia użytkowa: 158,05 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 143,55 m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 21,25 x 25,50 m
 • Kubatura: 864 m³
 • Wysokość budynku: 8,45 m
 • Kąt nachylenia dachu: 38°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-002923

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 3 100,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty


Odbicie lustrzane

Opis projektu

Koncepcja domu HomeKoncept16 prezentuje wizję jednorodzinnego budynku energooszczędnego, którego bryła nawiązuje do architektury modernizmu. Dom z poddaszem użytkowym posiada klasyczny dach dwuspadowy, a cała konstrukcja ma kształt prostokąta. Z bryłą domu styka się oddzielny budynek garażu jednostanowiskowego. Front budynku stanowi dłuższy bok prostokąta.

Przy ścianie frontowej ulokowane zostały drzwi wejściowe. Z tej samej strony w przestrzeni wewnętrznej domu zaplanowano pomieszczenie kuchni, małej łazienki, kotłowni oraz garderoby, a także zlokalizowany w części narożnej ciąg komunikacyjny w postaci schodów, prowadzących na górną kondygnację. Dalsza część parterowej przestrzeni budynku obejmuje przestronny salon z jadalnią, z wyjściem na rozłożysty taras z drugiej strony domu.

Część jadalna koresponduje z przestrzenią kuchenną, zapewniając wygodny układ komunikacyjny tej części domu. Rola korytarzyka, który oddziela salon od wejścia do kotłowni i łazienki, została dodatkowo wzmocniona poprzez postawienie w tym miejscu przegrody ściennej. Łazienka jest niewielka i pełni funkcje podstawowego sanitariatu. Wyraźną dominację salonu podkreśla niewielki metraż pozostałych pomieszczeń. Wyjątkiem jest kuchnia, której przestrzeń zapewnia możliwość wygodnego przygotowywania posiłków. Bliźniacza przestrzeń poddasza została rozplanowana w formie strefy nocnej. Wszystkie elementy poddasza nieco bardziej się równoważą. W miejsce dominującej strefy dziennej pojawiła się wygodna i przestronna przestrzeń wypoczynkowa, w formie dwóch oddzielnych izb.

Całość przestrzeni tej części domu otwiera zresztą sporej wielkości korytarz, prowadzący do poszczególnych elementów poddasza. Postawiono tu na wygodę domowników, projektując jedną sypialnię oraz decydując się na wydzielenie dwóch kolejnych, dużych pokojów o bardziej ogólnym charakterze użytkowym. Oba stanowią więc sporej wielkości dwufunkcyjną przestrzeń, z łatwym do zagospodarowania miejscem zarówno do pracy, jak i do wypoczynku. Na drugiej kondygnacji nie mogło też zabraknąć miejsca dla przestronnej łazienki, umieszczonej w środkowej części korytarza oraz praktycznej garderoby, zaplanowanej w bezpośredniej bliskości schodów.

 

Technologia wykonania:

 

Ściany: dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian
Stropy: żelbetowe wylewane
Schody: trójbiegowe żelbetowe
Dach: blacha tytanowo-cynkowa

  opracowanie: Homekoncept   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu HomeKoncept-16 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu HomeKoncept-16, z kategorii Projekty domów energooszczędnych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy