Projekt domu HomeKoncept-1 Energo

 • Powierzchnia użytkowa: 189,28 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 178,73 m²
 • Garaż: Dwustanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 25,05 x 25,25 m
 • Kubatura: 1184 m³
 • Wysokość budynku: 8,3 m
 • Kąt nachylenia dachu: 35°
 • Powierzchnia dachu: 199 m²
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-005075

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 3 200,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut projektuRzut projektu
Odbicie lustrzane
Rzut projektuRzut projektu

Opis projektu

HomeKoncept 1 ENERGO jest domem o ciekawej i nowoczesnej linii i niezwykle funkcjonalnym wnętrzu. Dobrze zaprojektowana kuchnia z małą spiżarnią umieszczona jest od frontu domu, która łagodnie przechodzi w jadalnię i oddalony salon. Dzięki takiemu rozmieszczeniu pomieszczeń w domu unikamy bezpośredniego kontaktu strefy wypoczynku z hałasami kuchennymi.
Na parterze domu znajduje się również łazienka, kotłownia/pralnia oraz gabinet. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie, 2 łazienki oraz garderoba. W łazience istnieje możliwość zrobienia zsypu na pranie, które będzie bezpośrednio wpadało do pralni znajdującej się na parterze.
Projekt wykonany w wersji energooszczędnej z dodatkowym ociepleniem wszystkich przegród, energooszczędną stolarką okienną i drzwiową oraz z wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła (rekuperacją)

 

HomeKoncept-1 Energo to nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny. Budynek o wyraźnych rysach modernistycznych, z kategorii domów średnich, udostępnia mieszkańcom dwie kondygnacje użytkowe, na parterze i poddaszu. Konstrukcja domu przykryta została dachem dwuspadowym o średnim nachyleniu połaci. Komfort użytkowy podnosi dwustanowiskowy garaż, połączony z resztą przestrzeni wewnętrznej za pomocą drzwi wytyczonych od strony garderoby.

Drzwi wejściowe zlokalizowano w strefie frontowej. Do zadaszonego wejścia głównego prowadzi elegancki taras frontowy. Tuż przy schodach widoczne są dodatkowe, lekkie wsporniki o prostym kształcie geometrycznym, a ich rolą jest nie tylko akcentowanie wizerunku fasady domu, lecz także wspieranie konstrukcji zadaszenia frontowego, stanowiącego jednocześnie podstawę dużego balkonu widokowego, zlokalizowanego na poziomie poddasza. Listę pomieszczeń wewnętrznych otwiera sporej wielkości wiatrołap, z którego można przejść w kierunku zlokalizowanej po jego lewej stronie garderoby lub usytuowanego dalej na wprost pomieszczenia technicznego (kotłowni i pralni). Kotłownia posiada osobne wyjście zewnętrzne, prowadzące w kierunku bocznej ściany domu. W głównej strefie mieszkalnej zasadniczy ciąg komunikacyjny w postaci holu zapewnia łatwy dostęp do poszczególnych pomieszczeń parteru. Na początku holu znalazły się drzwi do wc.

W głębi holu zaplanowano miejsce dla schodów prowadzących na górną kondygnację. Idąc w kierunku tylnej ściany domu domownicy docierają do zaplanowanego po lewej stronie pokoju w formie gabinetu. Po drugiej stronie holu, w strefie dziennej przewidziano miejsce dla salonu wypoczynkowego i jadalni. Część jadalna sąsiaduje z pół otwartą kuchnią, zlokalizowaną bezpośrednio przy ścianie frontowej budynku. Kuchnia połączona jest z praktyczną spiżarką, zapewniającą łatwy i szybki dostęp do najbardziej potrzebnych produktów żywnościowych. Na tyłach budynku zorganizowano estetyczny taras.

Na poddaszu mieści się funkcjonalna strefa nocna. Tworzą ją dwa trzy pokoje jednoosobowe oraz położona po przeciwnej stronie poddasza autonomiczna sypialnia dwuosobowa, z własnym dostępem do oddzielnej łazienki i garderoby. Ponadto posiada wyjście na rozłożysty balkon rozciągający się tuż nad tarasem wypoczynkowym. Kolejna, ogólnodostępna łazienka dostępna jest z korytarza i mieści się tuż przy schodach.

  opracowanie: Homekoncept   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu HomeKoncept-1 Energo ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu HomeKoncept-1 Energo, z kategorii Projekty domów energooszczędnych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy