Projekt domu Biedronka dr-S (DR-S)

 • Powierzchnia użytkowa: 54.8m²
 • Powierzchnia zabudowy: 52.5 m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Szkieletowe
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 20.6 x 17.1 m
 • Kubatura: 205 m³
 • Wysokość budynku: 6.33 m
 • Kąt nachylenia dachu: 45°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-001023

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 1 850,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Mały letniskowy domek z poddaszem i dużym zadaszonym tarasem.

 

Projekt domu Biedronka DR-S (DR-S) to wizja oryginalnego domu letniskowego o konstrukcji szkieletowej, zwieńczonego dwuspadowym dachem nisko opadającym na bryłę budynku. Uwagę zwraca charakterystyczny widok, przyciągający uwagę obserwatora.

Wejście do domu zostało dodatkowo podkreślone poprzez zastosowanie dużego tarasu frontowego, współtworzącego jednocześnie strefę wejściową. Stanowi on jednocześnie zasadniczy taras wypoczynkowy dostępny dla mieszkańców tego obiektu. Jest to typowy taras drewniany o lekkiej konstrukcji, wykorzystujący część dachu jako zasłonę przed czynnikami atmosferycznymi. Dzięki temu domownicy mogą spożywać posiłki na świeżym powietrzu i nie muszą obawiać się opadów deszczu ani nadmiaru słońca.

Tuż za wejściem zlokalizowano niewielki hol. W tym miejscu wydzielono miejsce na schowek lub garderobę. Przy strefie wejściowej zaplanowano schody prowadzące na poddasze. Tuż przy tylnej ścianie domu, skrajnie po lewej stronie, umiejscowiono ergonomiczną kuchnię, natomiast po prawej stronie znalazło się miejsce dla jadalni oraz przestrzeni wypoczynkowej w formie niedużego, ale wygodnego salonu. Tuż przed schodami zlokalizowano drzwi, prowadzące do małej, kompaktowej łazienki, z prysznicem i ubikacją.

W narożnej części domu, po stronie ściany frontowej umieszczono przestrzeń sypialną w formie dwóch pojedynczych łóżek. Na górze zapanowano przestrzeń sypialni oraz po drugiej stronie korytarza oddzielną strefę sypialną z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz z wydzielonym miejscem na schowek lub garderobę. Z tej izby można się również dostać bezpośrednio na kolejny taras widokowo-wypoczynkowy.

Na górny taras użytkownicy sypialni dostaną się za pomocą podwójnych drzwi okiennych. Z drugiej strony budynku mieści się natomiast strefa sypialna z klasycznym, podwójnym łóżkiem.

  opracowanie: MTM Styl   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Biedronka dr-S (DR-S) ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Biedronka dr-S (DR-S), z kategorii Projekty domów letniskowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy