Projekt domu Hoczew mała dw

 • Powierzchnia użytkowa: 38.41m²
 • Powierzchnia zabudowy: 50.4m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Drewniane
 • Rodzaj dachu: Czterospadowy
 • Minimalne wymiary działki: 16.40 x 15.40m
 • Wysokość budynku: 6.28m
 • Kąt nachylenia dachu: 35"
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-0076

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 150,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Mały, tani w budowie i użytkowaniu dom mieszkalny. Może też być domem letniskowym. Ogrzewanie kominkowe i elektryczne. Zadaszony taras zewnętrzny.

 

Projekt domu Hoczew mała dw to wizja domu letniskowego o tradycyjnym kształcie, nawiązującym do dawnej wiejskiej zabudowy drewnianej, z okiennicami wyposażonymi w dodatkowe, drewniane zewnętrzne zamknięcia skrzydłowe. Charakterystycznym elementem zasadniczej konstrukcji domu jest wieńczący całość konstrukcji budynku jest klasyczny, dwuspadowy dach. Ponadto dodatkowy daszek znajduje się w tylnej części domu i jego zadaniem jest przykrycie strefy tarasowej, mieszczącej się w tej przestrzeni budynku. Dzięki temu użytkownicy tarasu mogą swobodnie przygotowywać posiłki oraz korzystać z funkcji wypoczynkowej, bez narażania się na opady atmosferyczne lub nadmierne nasłonecznienie. Drewno jest tym materiałem, który od razu rzuca się w oczy obserwatora tego projektu domu. Drewniane elementy elewacji oraz poszczególne części konstrukcyjne odgrywają również rolę ozdobną. Taras posiada m.in. niewielkie drewniane ogrodzenie, a zdobienia wieńczące daszek przykrywający tę część obiektu wpływają na dodatkowe zwiększenie atrakcyjności wizualnej strefy tarasowej.

Tuż przed wejściem do domu umieszczono trójstopniowe schodki, a cała przestrzeń wejściowa ma formę niewielkiego tarasu. Dolna kondygnacja budynku prezentuje układ przestrzeni typowy dla klasycznej zabudowy jednorodzinnej. Pierwsze pomieszczenie w postaci wiatrołapu otwiera dalszą część użytkową domu. Po lewej stronie zaplanowano wygodny salon wypoczynkowy z aneksem kuchennym, mieszczącym się tuż przy frontowej ścianie domu. Salon z miejscem wyznaczonym dla jadalni rozciąga się w środkowej i tylnej części strefy dziennej. Ponadto z salonu można wyjść na taras wypoczynkowy przy użyciu podwójnych drzwi okiennych, otwieranych w kierunku salonu. Po prawej stronie części parterowej zlokalizowano miejsce dla kompaktowej łazienki z ubikacją, wanną i miejsce na pralkę.

Ostatnia izba to typowy pokój sypialny, z podwójnym łóżkiem i miejscem na garderobę. Projekt ten, choć skłania użytkowników do wykorzystania go jako domu letniskowego, może być również traktowany jako pełnoprawny mały dom.

  opracowanie: dom-projekt   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Hoczew mała dw ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Hoczew mała dw, z kategorii Projekty domów letniskowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy