Projekt domu Miłków średni

 • Powierzchnia użytkowa: 62,71m²
 • Powierzchnia zabudowy: 85m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 19.80 x 15.60
 • Wysokość budynku: 6,02
 • Kąt nachylenia dachu: 30"
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-0049

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 350,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut projektuRzut projektu
Odbicie lustrzane
Rzut projektuRzut projektu

Opis projektu

Mały dom parterowy o bardzo prostej bryle budynku. Kuchnia połączona z salonem. Kominek z możliwością rozprowadzenia ciepła. Ponadto dwie sypialnie. Dom tani w budowie i eksploatacji.

 

Projekt domu Miłków średni prezentuje wizję niewielkiego domu parterowego o wysokich walorach estetycznych. Miły dla oka wygląd obiekt ten zawdzięcza klasycznej wizji projektowej, uwzględniającej zastosowanie atrakcyjnych połączeń w odniesieniu do wykończenia zewnętrznego. Dzięki swoim właściwościom geometrycznym, może być realizowany nawet na wąskiej działce budowlanej. Dobre wrażenie sprawia tu zwłaszcza zauważalny gołym okiem synkretyzm materiałowy, wykorzystujący klasyczne pokrycie ścian w postaci tynku, elementów drewnianych oraz klinkieru. Wejście główne ma postać eleganckiej strefy frontowej z górującym nad drzwiami estetycznym frontonem. Ładne, okrągłe filary o lekkiej konstrukcji podtrzymują zadaszenie wejściowe, a mieszczące się przed drzwiami trzystopniowe schodki dodatkowo podkreślają strefę wejściową.

Po obu stronach drzwi uwagę przykuwają symetrycznie rozstawione okna, wychodzące bezpośrednio na tę ścianę domu. Tuż za progiem domu mieści się niewielki wiatrołap, w którym wygospodarowano miejsce dla mebli na garderobę wierzchnią. W środkowej części domu zaplanowano nieduży korytarz, prowadzący do poszczególnych izb mieszkalnych. Najwięcej miejsca zajmuje salon z jadalnią i aneksem kuchennym, domykającym tak skonstruowaną strefę dzienną budynku.

Część kuchenna jest na tyle obszerna, że stanowi pełnoprawną przestrzeń przygotowywania posiłków i mimo ograniczonej ilości miejsca spełnia wszystkie niezbędne wymagania stawiane przed strefą kuchenną. Pośrodku strefy dziennej udostępniono drzwi prowadzące bezpośrednio w kierunku kameralnego tarasu wypoczynkowego, który kończy się zejściem schodkowym. Naprzeciwko wiatrołapu zaprojektowano kompaktową łazienkę. Na lewo od łazienki przewidziano miejsce dla wygodnej sypialni dwuosobowej. Po sąsiedzku graniczy z nią inna sypialnia jednoosobowa.

  opracowanie: dom-projekt   
 • Porady architekta

Czy można zlikiwdować okno w łazience, aby uzyskać możliwość budowy domu bliżej granicy?


Dzięki likwidacji okna lub zastąpienia go luksferem, inwestor uzyska możlwiość zbliżenia się tą śacianą do granicy na 3 m (zyskamy 1 metr). Jeśli jeden z boków działki byłby mniejszy niż 16 metrów, wówczas istniała by możliwośći zbliżenia ścianą bez okien na 1,5 m do granicy działki lub budowę domu na granicy działki ponieważ taka działka  uważana jest za "działkę wąską", ale warto te kwestię potwierdzić we właściwym urzędzie. W dokumentacji projektowej zamieścimy bezpłatną zgodę na rezygnację z okien.


Czy istnieje wersja projektu dostosowanego do terenów objętych szkodami górniczymi?


Jednym z niezwłocznych elementów adapatcji jest dopasowanie projektu do konkretnego terenu działki. Projekty gotowe tworzone są z góry na przyjęte założenia stref klimatycznych. Nie da się storzyć jednego projektu pasującego do każdej strefy. Dlatego po zakupie projektu przeprowadza sie proces zagospodarowania budynku do danego terenu, co nazywamy adapatcją. A obowiązkiem architekta adaptujacego jest dostosowanie projektu do strefy wiatrowej, śniegowej, przemarzania gruntu i terenów objętych szkodami górniczymi.

 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Miłków średni ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Miłków średni, z kategorii Projekty domów na wąską działkę budowlaną.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy