Projekt domu Indiana

 • Powierzchnia użytkowa: 124,8 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 201,4 m²
 • Garaż: Dwustanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Czterospadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 21,88 x 25,94 m
 • Kubatura: 1087,0 m³
 • Wysokość budynku: 6,43 m
 • Kąt nachylenia dachu: 30°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-001854

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 500,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

</p

Opis projektu

Dom parterowy jednorodzinny, średniej wielkości , bez  piwnicy i poddasza użytkowego, ale z garażem dwustanowiskowym w zarysie budynku. Projekt przewiduje realizację w technologii tradycyjnej, ze stropem żelbetowym i ścianami zewnętrznymi wykonanymi z pustaków ceramicznych, z ociepleniem styropianowym lub z silikatów i gazobetonu. Aby zrealizować wszystkie szczegółowe założenia projektowe trzeba dysponować działką budowlaną o minimalnych wymiarach 21,88 m x 25,94 m, na której powierzchnia zabudowy wyniesie 201,4 m2. Właściciel tej inwestycji otrzyma do swojej dyspozycji piękny obiekt mieszkalny o powierzchni użytkowej 124,8 m2 i imponującej kubaturze 1087 m3.

Dobre wrażenie sprawia propozycja kolorystyczna elewacji i wielospadowego dachu budynku, utrzymana w tonacji czarno-białej.  Wrażenie ładnego stylu i harmonii uwypukla bryła części garażowej oraz prostokątne filary podtrzymujące podcienia dachu i okapu, od centralnej strony elewacji. Efektywnie rozplanowane  pomieszczenia witają domowników tuż po przekroczeniu wejścia do domu. Duża powierzchnia komunikacyjna pozwala łatwo i wygodnie przemieszczać się z salonu do kuchni oraz czterech pokojów, w tym jednego wyposażonego w garderobę, a także do łazienki i oddzielnego wc.

Warto zwrócić uwagę, że linia części mieszkalno-wypoczynkowej została w jednym miejscu specjalnie złamana, na czym zyskała powierzchnia jednego z pokojów, skutecznie wpasowanego w przestrzeń znajdującą się w świetle garażu (sąsiadując z nim przez ścianę.Dół formularza 

1   Wiatrołap: 5,9 m2

2   Pokój dzienny: 34,7 m2

3   Kuchnia: 9,1 m2

4   Komunikacja: 12,4 m2

5   WC: 1,5 m2

6   Łazienka: 5,9 m2

7   Pralnia: 2,1 m2

8   Pokój: 10 m2

9   Pokój: 13,8 m2

10   Pokój + garderoba: 18,8 m2

11   Pokój: 12,7 m2

12   Kotłownia: 5,2 m2

13   Garaż: 33,1 m2

 TECHNOLOGIA:

ściany zewnętrzne pustak ceramiczny + styropian (aleternatywnie silikaty, gazobeton)
strop płyta żelbetowa
ogrzewanie kocioł gazowy lub na paliwo stałe
dach dachówka ceramiczny lub cementowa lub blachodachówka
  opracowanie: Dompasja   
 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: Indiana
Dom już na samych wizualizacjach się nam spodobał. W sypialni pomysłowo rozwiązano garderobę. Dużym plusem tego domku jest też to że jako jeden z nielicznych ma taras o wjazdu na działkę - dzięki czemu popołudni będziemy mieć też światło na tarasie Aktualnie sprawdzamy czy finanse w baku pozwolą nam na ten wymarzony dom.
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Indiana ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Indiana, z kategorii Projekty domów nowoczesnych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy