Projekt domu Orlando

 • Powierzchnia użytkowa: 171,9 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 221,0 m²
 • Garaż: Dwustanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Wielospadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 21,88 x 25,94 m
 • Kubatura: 1095,0 m³
 • Wysokość budynku: 6,86 m
 • Kąt nachylenia dachu: 30°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-001867

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 300,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty


Odbicie lustrzane

Opis projektu

Dom, który przyciąga rozmachem na zewnątrz i wygodą wewnątrz. Tradycja i nowoczesność zamknięte w jednej bryle to dowód na to, że poszukiwanie optymalnych rozwiązań może zaowocować ciekawym wyglądem, przy jednoczesnym zachowaniu najbardziej wartościowych cech użytkowych.

Budynek  dużej wielkości o nowoczesnej linii, jednorodzinny, parterowy, z zagospodarowanym poddaszem i z garażem dwustanowiskowym. Front domu w elegancki sposób podkreśla jego charakter. Budynek ten udanie łączy elegancję i prostotę z funkcjonalnością. Posiada wiele istotnych walorów, dzięki którym stanowi dogodne miejsca do życia dla kilkuosobowej rodziny.

Wnętrze budynku prezentuje oryginalny układ przestrzeni, z wyodrębniona strefą dzienną, w ramach której stworzono odseparowane od siebie części. Uwagę przykuwa tu zwłaszcza Duzy salon, który jest jednak ograniczony poprzez przegrodzenie części jadalnej, schowanej nieco do strefy kuchennej. To właśnie kuchnia zyskuje na tym najwięcej. Jej wielkość, w połączeniu ze strefą jadalną przynosi ciekawy efekt przestrzenny, w którym wielki salon zostaje zrównoważony oddzielną częścią kuchenno-jadalną.

Prosty układ komunikacyjny sprawia, że bardzo szybko można przemieścić się do kolejnej strefy domu. Znajdują siew  niej dwa przestronne pokoje wypoczynkowe oraz wygodna i funkcjonalna  łazienka. W tej części budynku ulokowana została też pralnia. Od strony garażu znajduje się natomiast wejście prowadzące do pomieszczenia kotłowni. Na piętrze domowników witają dwa rozłożyste, przestronne pokoje wypoczynkowe wraz z funkcjonalną łazienką. W tej części domu mieści się również sporej wielkości strych.

 

Parter 

1   Wiatrołap: 6,9 m2

2   Pokój dzienny: 50,6 m2

3   Kuchnia: 13,2 m2

4   Komunikacja: 12,5 m2

5   Pokój: 15,1 m2

6   Łazienka: 8,8 m2

7   Pokój: 9,5 m2

8   Pralnia: 4,9 m2

9   Łazienka / kotłownia: 5 m2

10   Garaż: 32,8 m2

 

Poddasze 

1   Hall: 10,6 m2 (13,5 m2)

2   Pokój: 17,9 m2 (31,7 m2)

3   Łazienka: 8,3 m2 (13,9 m2)

4   Pokój: 18,3 m2 (33,6 m2

)5   Strych: 12,4 m2 (17,4 m2)

 TECHNOLOGIA:

ściany zewnętrznepustak ceramiczny + styropian (aleternatywnie silikaty, gazobeton)
stroppłyta żelbetowa
ogrzewaniekocioł gazowy lub na paliwo stałe
dachdachówka ceramiczny lub cementowa lub blachodachówka
  opracowanie: Dompasja   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Orlando ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Orlando, z kategorii Projekty domów nowoczesnych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy