Projekt domu HomeKoncept-21

 • Powierzchnia użytkowa: 158,01 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 149,04 m²
 • Garaż: Dwustanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 23,77 x 18,17 m
 • Kubatura: 909 m³
 • Wysokość budynku: 7,88 m
 • Kąt nachylenia dachu: 37°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-003594

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 500,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty


Odbicie lustrzane

Opis projektu

Pełny Kosztorys Inwestorski + Tablet Gratis !!

 

 

Nowoczesny, bardzo zgrabny dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym. 

 

Projekt domu HomeKoncept-21 łączy w sobie walory nowoczesnej linii architektonicznej z klasycznym rozkładem pomieszczeń. Tradycyjnie dwuspadowy dach wieńczy sylwetkę budynku, wzbogaconą ciekawymi elementami architektonicznymi. Bryła domu w postaci wydłużonego prostokąta tworzy spójną całość. W linię domu wrysowany jest garaż z miejscem na dwa samochody.

Drzwi wejściowe usytuowane są w środkowej części ściany frontowej budynku. Wejście podkreśla oszczędny i modernistyczny daszek, stanowiący w swojej formie i kolorystyce proste przedłużenie ozdobnych klombów kwiatowych usytuowanych na ścieżce prowadzącej do drzwi. Tuż za drzwiami po ich wewnętrznej stronie mieści się niewielki korytarz w formie wiatrołapu. W głębi budynku, niemal na przedłużeniu wejścia, zlokalizowano schody prowadzące na wyższą kondygnację. Po prawej stronie od schodów mieści się przejście do garażu, z którego osobne drzwi prowadzą do niewielkiego pomieszczenia gospodarczego. Od strony tarasu znajdującego się na tyłach domu, prowadzi z kolei oddzielne wejście do pomieszczenia kotłowni, sąsiadującego przez ścianę ze wspomnianym pomieszczeniem gospodarczym.

W środkowej części domu zaprojektowany został pokój wielofunkcyjny z wyjściem na taras oraz niewielka łazienka, sąsiadująca przez ścianę z korytarzykiem wejściowym oraz garażem. Drugą część parteru zajmuje spójna dzienna strefa wypoczynkowa, składająca się z salonu z jadalną oraz pozostającej z nimi w wyraźnej separacji, przestrzeni kuchennej, uzupełnionej niewielką spiżarnią, do której można się dostać za pomocą drzwi usytuowanych od strony kuchni.

Kolejna kondygnacja tworzy zwarty układ pomieszczeń, wśród których znalazło się miejsce m.in. dla przestronnej sypialni, większej łazienki oraz dużego pomieszczenia gospodarczego Ponadto na poddaszu zlokalizowano dwa oddzielne pokoje wielofunkcyjne, a dodatkowo jeden z nich posiada wyjście balkonowe.

 

Zestawienie powierzchni: 

 

Parter:

1.wiatrołap 5,4 m²

2.komunikacja 11,1 m²

3.kuchnia 8,7 m²

4.spiżarnia 2,5 m²

5.salon z jadalnią 29,6 m²

6.pokój 12,2 m²

7.łazienka 4,4 m²

8.kotłownia 4,9 m²

9.pom. gospodarcze 4,8 m²

10.garaż 31,9 m²

 

Poddasze: 

1.komunikacja 7,2 m²

2.sypialnia 12,9 m² (17,3 m²)

3.sypialnia 13,1 m² (18,90 m²)

4.sypialnia 8,1 m² (16,1 m²)

5.łazienka 6,3 m² (12,7 m²)

6.pom. gospodarcze 26,9 m² (44,1 m²)

 

(w nawiasie powierzchnia po podłodze)

 

Technologia wykonania: 

 

Ściany: dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian

Stropy: żelbetowe wylewane

Schody: dwubiegowe żelbetowe

Dach: dachówka ceramiczna

  opracowanie: Homekoncept   
 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: Zainteresowanie
Witam, czy ktoś z Państwa wybudował ten dom ? Chcielibyśmy z mężem zobaczyć go na żywo.
Autor:
Tytuł: Ideał po zmainach
My również go rozważamy budować. Palnujemy trochę go poprzerabiac a mianowicie przenieś komin w garażu do rogu, aby nie wypadał na środku w pomieszczeniu nad garażem. Przy lukarnie wystającej z dachu chcemy doprojektować balkon, który będzie stanowił zadaszenie dla tarasu dolnego. Po tych zmianach będzie naszym ideałem :),
Autor:
Tytuł: Funkcjonalny
Projekt prawdopodobnie zakupimy. Podoba nam się rozkłada pomieszczęń, a zwłaszcza duże pomieszczenie nad garażem z przejściami do sypialni jak i łazienki, w którym planujemy zrobić siłownie. Wjazd do garażu z osobnymi bramami, zeby jedno drugiemu nie zabierało miejsca też pasuje, czy też kuchnia z spiżarką, którą w razie zbyt dużego bałaganu można oddzielić od salonu. Projekt ma same rewelacyjne, funkcjonalne rozwiązania.
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu HomeKoncept-21 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu HomeKoncept-21, z kategorii Projekty domów nowoczesnych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy