Projekt domu HomeKoncept-23

 • Powierzchnia użytkowa: 119,28 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 114,44 m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 19,51 x 18,17 m
 • Kubatura: 618 m³
 • Wysokość budynku: 7,88 m
 • Kąt nachylenia dachu: 37°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-003596

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 300,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty


Odbicie lustrzane

Opis projektu

Nowoczesny, bardzo zgrabny domek z garażem jednostanowiskowym. 

 

Prezentowany  projekt domu jednorodzinnego jest nowoczesnym, zwartym konstrukcyjnie oraz zgrabnym domem z wpisanym w jego linię garażem jednostanowiskowym i poddaszem użytkowym. Fronton domu z zaakcentowanym wejściem, nad którym widnieje dodatkowy element dekoracyjny, pełniący równocześnie funkcję zadaszenia wejścia do budynku.

Dom pokrywa dwuspadowy dach, a bryła budynku z garażem ukształtowana jest w formie zwartego, mało rozciągniętego prostokąta. Parter domu wyróżnia wyraźne oddzielenie funkcjonalne części garażowej i technicznej od części mieszkalnej i komunikacyjnej. Zlokalizowany  po prawej stronie garaż jednostanowiskowy, sąsiaduje z kotłownią i jest z nią połączony drzwiami. W podobny sposób z garażu prowadzą drzwi, którymi można przejść prosto do holu, z którego  jest dostęp do wszystkich innych pomieszczeń parteru. 

W opisywanym projekcie akcenty architektury wnętrz zostały rozłożone dość równomiernie. Zamiast dużego salonu oddzielonego od pozostałych izb, zaprojektowano tu salon z jadalnią, tworzący z nią spójną całość. Ma on kształt przedłużonego kwadratu i posiada wyjście na przestronny taras, mieszczący się na tyłach domu. Kuchnia ulokowana została w rogu w części frontowej budynku i sąsiaduje ze strefą jadalni i salonu. Część kuchenną uzupełnia praktyczna spiżarnia, do której dostać się można drzwiami od strony kuchni. Naprzeciwko wejścia, w sąsiedztwie salonu, zaplanowano pokój dwufunkcyjny, z osobnym wyjściem na taras. Schody prowadzące na poddasze umieszczono centralnie, a nieopodal wejścia znalazło się miejsce dla małej łazienki.

Górna część domu składa się z pięciu odrębnych pomieszczeń, z czego trzy izby tworzą przestrzeń wypoczynkową w formie sypialni różnej wielkości. Z poziomu jednej z nich oraz ze zlokalizowanej po drugiej stronie schodów przestronnej łazienki, można dostać się osobnymi drzwiami do dużego pomieszczenia gospodarczego.

 

Zestawienie powierzchni: 

 

Parter:

1.wiatrołap 3,93 m²

2.komunikacja 8,04 m²

3.kuchnia 8,30 m²

4.spiżarnia 2,25 m²

5.salon z jadalnią 23,75 m²

6.pokój 10,57 m²

7.łazienka 2,39 m²

8.kotłownia 6,17 m²

9.garaż 20,01 m²

 

Poddasze: 

1.komunikacja 6,29 m² (6,29 m²)

2.sypialnia 6,81 m² (10,90 m²)

3.sypialnia 13,40 m² (17,57 m²)

4.sypialnia 9,24 m² (14,97 m²)

5.łazienka 6,61 m² (10,76 m²)

6.pom. gospodarcze 17,18 m² (21,06 m²)

 

(w nawiasie powierzchnia po podłodze) 

 

 

Technologia wykonania:

 

Ściany: dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian

Stropy: żelbetowe wylewane

Schody: dwubiegowe zabiegowe żelbetowe

Dach: dachówka ceramiczna

  opracowanie: Homekoncept   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu HomeKoncept-23 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu HomeKoncept-23, z kategorii Projekty domów nowoczesnych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy