Projekt domu Miodowy G1 P

 • Powierzchnia użytkowa: 150,77 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 98,04 m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Piwnica: Tak
 • Minimalne wymiary działki: 16.04 x 20.08 m
 • Kubatura: 900 m³
 • Wysokość budynku: 8,74 m
 • Kąt nachylenia dachu: 45°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-003606

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 300,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Projekt domu Miodowy to wersja przestronnie zagospodarowanej przestrzeni budynku kilkukondygnacyjnego, składającego się z piwnicy, parteru i poddasza użytkowego.  Zwartą bryłę budynku przykrywa dwupołaciowy, dwuspadowy dach. Budynek został zaprojektowany w układzie prostokąta. Druga połać dachu przykrywa jedną, mniejszą część domu, wychodzącą poza główną linię zabudowy, która przełamuje wypracowany schemat ściany i rozszerza w tym miejscu wnętrze. W wysuniętej części na poziomie parteru znalazł się fragment kuchni, natomiast na poddaszu w tym miejscu znalazła się łazienka. W tylnej części domu na poddaszu zaplanowano wyjście na przestronny balkon, po którym rozlokowano kameralny taras wypoczynkowy.

Praktycznym rozwiązaniem jest zaplanowanie miejsca na garaż i kotłownię na poziomie piwnicy. Poza tradycyjną przestrzenią piwniczną, znalazło się tu więc pomieszczenie na kocioł grzewczy oraz stanowisko garażowe na jedno auto. Z poziomu ulicy i placu przed domem, do garażu prowadzi wygodni wjazd, nachylony pod odpowiednim kątem. Schody ciągną się od piwnicy na poddasze. 

W parterowej części budynku stworzono tradycyjny klimat dziennej części domu. Po wewnętrznej stronie drzwi wejściowych zaplanowano mały korytarzyk z osobnymi drzwiami, prowadzącymi do  garderoby. Idąc dalej na wprost, przechodzi się do przedpokoju, który stanowi jedyny ciąg komunikacyjny, łączący różne pomieszczenia tej kondygnacji. Naprzeciwko korytarza wejściowego umieszczono pokój w formie gabinetu, z miejscem do spania i pracy. Tuż obok niego, na początku przedpokoju znajdują się drzwi prowadzące do łazienki. W środkowej części, po obu stronach przedpokoju znalazła się kuchnia (ulokowana przy ścianie frontowej) oraz klatka schodowa (po drugiej stronie przedpokoju). W dalszej części domu wydzielono strefę z jadalnią i salonem. Z salonu, dużymi drzwiami okiennymi, można dostać się na zlokalizowany na jego tyłach, taras.

Na najwyższej kondygnacji zaplanowano miejsce na trzy przestronne pokoje, w tym jedną klasyczną sypialnię oraz wspólną łazienkę i dużą garderobę, dostępną bezpośrednio z poziomu sypialni i odgrodzoną od niej oddzielnymi drzwiami wewnętrznymi. Podobnie jak na parterze, tak i na poddaszu układ komunikacyjny opiera się na linii przedpokoju, który prowadzi do poszczególnych pomieszczeń

 

Technologia wykonania:

 

ściany zewnętrzne: pustaki Porotherm

strop: konstrukcja żelbetowa

dach: konstrukcja drewniana

ogrzewanie: gazowe

  opracowanie: mak architekci   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Miodowy G1 P ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Miodowy G1 P, z kategorii Projekty domów nowoczesnych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy