Projekt domu Homekoncept-33

 • Powierzchnia użytkowa: 213,89 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 221,47 m²
 • Garaż: Dwustanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Wielospadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 23,55 x 27,00m
 • Kubatura: 1196 m³
 • Wysokość budynku: 7,61 m
 • Kąt nachylenia dachu: 35°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-006556

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 3 500,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut projektuRzut projektu
Odbicie lustrzane
Rzut projektuRzut projektu

Opis projektu

Tylko u nas: Tablet + kosztorys inwestorski gratis!!

Oryginalna, najnowsza wersja projektu!!

 

HomeKONCEPT-33 to wariant domu HomeKONCEPT-31 w którym zaadoptowaliśmy poddasze, zachowując wszystko to, co czyni ten dom tak wyjątkowym. Od strony elewacji ogrodowej zachwyca taras skryty pod charakterystycznym belkowaniem, a od frontu – subtelnie wydzielone wejście osłonięte pergolą. Zestawienie betonowych płyt elewacyjnych z drewnem tworzy piękną oprawę domu. Duże przeszklenia w salonie oraz podłużne okno w jadalni gwarantują odpowiednie doświetlenie całej części dziennej. Kuchnia, jadalnia i salon tworzą jedno, przestronne pomieszczenie. Przy kuchni zaprojektowaliśmy praktyczną spiżarnię. Ponadto, parter ma do zaoferowania domownikom dwie sypialnie, dużą łazienkę oraz gabinet.
Poddasze doskonale sprawdzi się jako intymna strefa rodziców lub miejsce dla gości. Znajdziemy tu przestronną sypialnię, dużą garderobę i łazienkę. Zaletą tego projektu jest duże pomieszczenie rekreacyjne, które można dowolnie zaaranżować. Dom jest zaprojektowany w standardzie energooszczędnym, z odpowiednio grubą izolacją ścian, dachu i podłogi. Zastosowana tu energooszczędna stolarka oraz wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła z pewnością przyczynią się do obniżenia kosztów utrzymania domu w przyszłości.

 

 

Homekoncept 33 to projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego z dachem wielospadowym o sporym kącie nachylenia. Do dyspozycji mieszkańców obiektu oddano parter oraz przestrzeń w obrębie poddasza użytkowego. Zaplanowano również dwustanowiskowy garaż samochodowy, który połączono z resztą przestrzeni użytkowej.

Przy ścianie frontowej zaplanowano strefę wejściową do domu oraz bramę garażową zlokalizowaną na prawo od tarasu frontowego. Z uwagi na to, że część garażu została przesunięta do przodu względem linii ściany frontowej domu, strefa wejściowa zyskała osłonę od strony garażu oraz ażurowe zadaszenie, osłaniające przestrzeń tarasową. Zestawienie kolorystyczne obejmuje odcienie bieli na elewacji ściennej, uzupełnione cieniowanym brązem drewnianych elementów wykończenia. W efekcie kontrastują one z ciemnym kolorem pokrycia dachowego.

Na tyłach budynku zaplanowano ciekawy projekt tarasu wypoczynkowego, przykrytego ażurowym zadaszeniem, wspartym na masywnych filarach o prostym kształcie geometrycznym. Wiatrołap kieruje do głównej części mieszkalnej. Osobne przejście wyznaczone po prawej stronie wiatrołapu prowadzi do niedużej garderoby. Garderoba jest jednocześnie łącznikiem między przedsionkiem a strefą garażową, która w ten sposób została połączona z resztą domu. N tyłach garażu, bezpośrednio za stanowiskami samochodowymi, wydzielono kotłownię z pralnią, do których prowadzi oddzielne wejście zewnętrzne wychodzące na skraju tarasu. Do pomieszczenia kotłowni prowadzą również drugie drzwi, dostępne z poziomu głównej strefy komunikacyjnej parteru. Tuż obok zaplanowano wejście do małej toalety. Na prawo od wejścia głównego rozciąga się główna część strefy nocnej. Tworzy ją dwuosobowa sypialnia oraz sąsiadujący z nią pokój jednoosobowy. Duża, wygodna łazienka została zaprojektowana przed pokojami sypialnymi. Wcześniej w świetle korytarza zaplanowano miejsce dla schodów prowadzących na górną kondygnację. Listę pomieszczeń zlokalizowanych po tej stronie domu uzupełnia przestronny pokój w formie gabinetu. Posiada on, podobnie jak obie sypialnie, własne wyjście tarasowe.

Salon wypoczynkowy z jadalnią zaplanowano w lewej części domu, bliżej wejścia do budynku. Kuchnia o układzie pół otwartym została zaprojektowana w narożniku przy frontowej i bocznej ścianie obiektu. Domyka ją niewielka spiżarka, dostępna bezpośrednio od strony kuchni. Strefa kuchenna koresponduje z jadalnią, położoną na tyłach salonu wypoczynkowego. Od strony salonu wytyczono również przesuwne drzwi prowadzące w kierunku tarasu.

Na poddaszu wydzielono przestronną sypialnię, dużą garderobę oraz łazienkę. Po drugiej stronie poddasza zorganizowano ogromny pokój w formie pomieszczenia rekreacyjnego, mogącego służyć jako domowa siłownia lub klub fitness.

 

 

Technologia wykonania:

 

Fundamenty Tradycyjne - na ławach fundamentowych

Ściany Dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian 20 cm/wełna mineralna 17 cm

Stropy Żelbetowe wylewane

Dach Tradycyjna więźba dachowa pokryta dachówką ceramiczną lub cementową

Elewacja Betonowe płyty elewacyjne połączone z drewnem i tynkiem

Ogrzewanie Gazowe - piec kondensacyjny. Ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni, jadalni, łazienkach, pralni, garderobach, wiatrołapie, części komunikacyjnej i w pomieszczeniu rekreacyjnym oraz tradycyjne grzejniki w pozostałych pomieszczeniach Wentylacja Mechaniczna z rekuperacją

  opracowanie: Homekoncept   
 • Porady architekta

Jakie współczynniki zapotrzebowania na energię posiada projekt?

 

Dokumentacj projektu jest zgodna z najnowszymi przepisami obowiązującymi od stycznia 2014 r. dotyczącymi energooszczędności budynków mieszkalnych. Współczynniki zapotrzebowania na energię dla projektu domu HomeKONCEPT-33:

Wskaźnik Euco = 28,7 kWh/m2 rok
Wskaźnik Ep = 81,8 kWh/m2 rok

 

W warunkach zabudowy mam narzucony kąt dachu o innym nachyleniu niż 35 stopni, czy mogę to zmienić w projekcie?

 

Oczywiście, właściwe zgody na zmianę kąta nachylenia połaci dachowych zostaną dołączone do projektu, aby architekt adaptujacy mógł je wprowadzić. Jest to zmiana konstrukcyjna, więc należy liczyć się z dodatkowym kosztem przy adaptacji za jej wprowadzenie. Przygotowywaliśmy już zmiany dla jednego z Inwestorów -  kąt 37 stopni, także istnieje możliwość zamówienia takiej wersji projektu.

 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: Zamiana miejscami pomieszczeń oraz biegu schodów
Projekt nam się podoba na dniach go kupujemy. Jedyna zmiana jaką zrobimy do zmiana biegu schodów tak aby ich koniec na górze wychodził na wprost łazienki. Dzięki temu cały korytarz , garderobę, sypialnie połączymy w jedno duże pomieszczenie w którym zrobimy rekreacje. A aktualne pomieszczenie rekreacyjne przemienimy w naszą sypialnię.
Autor:
Tytuł: TOP 1
Rozważaliśmy doprojektowanie poddasza w Homekoncept 31 a tu pełne zaskoczenie, że autor zrobił projekt homekoncept 33 już z poddaszem - BINGO !. Teraz mamy dylemat czy my na górze, czy dzieci :) bo z tym pomieszczeniem rekreacyjnym góra stanowi naprawę ekstra kompleks - idealny dla strefy nocnej.
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Homekoncept-33 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Homekoncept-33, z kategorii Projekty domów nowoczesnych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy