Projekt domu TK19

 • Powierzchnia użytkowa: 81,06m²
 • Powierzchnia zabudowy: 130,53 m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 16,35x23,15 m
 • Kubatura: ~ 462m³
 • Wysokość budynku: 6,07m
 • Kąt nachylenia dachu: 30 ''
 • Dodatki: ar1 ar2 ar3 ar4 ar5
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-00146

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 000,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Prosty, ekonomiczny w budowie i późniejszej eksploatacji dom parterowy. Dom posiada 3 sypialnie sprawdzi się więc doskonale dla rodziny 4 osobowej. W wersji podstawowej kuchnia połączona została z salonem poprzez jadalnię, jednak dla osób nie lubiących takiego rozwiązania istnieje możliwość zamknięcia kuchni. W naszej ofercie dostępna jest również wersja bez garażu TK49 oraz w odbiciu lustrzanym.

 

Projekt domu TK 19 to nieduży, ale jednocześnie wygodny i funkcjonalny obiekt parterowy, przeznaczony dla kilkuosobowej rodziny. Rozłożysty dom prezentuje koncepcję przestrzeni o wysokich walorach wypoczynkowo-użytkowych. W wizji architektonicznej zwrócono uwagę na wysoką ergonomię wnętrza i jednocześnie elegancką linię zewnętrzną, uwzględniającą dużą estetykę całego budynku. Widoczne jest charakterystyczne połączenie tradycyjnego pokrycia malarskiego ścian zewnętrznych z dodatkowo wstawionymi drewnianymi elementami elewacji.

Strefa wejściowa umiejscowiona jest pośrodku ściany frontowej. Została jednocześnie podkreślona poprzez zastosowanie w tym miejscu ozdobnego murku oraz niewielkiej wysokości schodków prowadzących do samego wejścia. Całość konstrukcji obiektu przykrywa praktyczny, dwuspadowy dach. Na tyłach domu zaplanowano również taras zewnętrzny, do którego prowadzą szerokie drzwi okienne, wytyczone od strony salonu wypoczynkowego. Tuż za wejściem usytuowano niewielką sień z wydzielonym miejscem na garderobę. Drzwi wytyczone po lewej stronie sieni prowadzą do pomieszczenia technicznego z kotłownią. Na wprost od drzwi wejściowych, na końcu sieni znalazły się kolejne drzwi prowadzące do zasadniczej części mieszkalnej. Układ komunikacyjny tworzy w tym miejscu nieduży, wygodny korytarz, prowadzący do strefy nocnej, usytuowanej po lewej stronie domu.

Główną część obiektu stanowi strefa dzienna, z wygodnym salonem wypoczynkowym oraz z domykającą tę strefę narożnie rozplanowaną, kompaktową kuchnią. Półotwarta przestrzeń kuchenna łączy się bezpośrednio z jadalnią. Z salonu, przy pomocy przesuwanych drzwi okiennych, można przejść bezpośrednio w kierunku tarasu wypoczynkowego.

W środkowej części domu znalazło się miejsce dla pomieszczenia łazienki, do której dostajemy się z poziomu korytarza. Naprzeciwko łazienki wydzielono przestrzeń przestronnego pokoju sypialnego z dwuosobowym łóżkiem i miejscem na garderobę. Na końcu korytarza znalazły się drzwi prowadzące do dwóch wygodnych pokojów dwufunkcyjnych, z miejscem do pracy i wypoczynku.

 

PROPONOWANA TECHNOLOGIA WYKONANIA

POKRYCIE DACHU dachówka ceramiczna lub blachodachówka

ELEWACJE tynk strukturalny plus okładzina ceglana

STROP drewniany- wiązary dachowe

ŚCIANY WEWNĘTRZNE pustak ceramiczny

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE pustak ceramiczny + ocieplenie styropian 15 cm

  opracowanie: architeka   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu TK19 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu TK19, z kategorii Projekty domów parterowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy