Projekt domu Zosia

 • Powierzchnia użytkowa: 70.48 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 90.25 m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 17.5 x 17.5 m
 • Kubatura: 412 m³
 • Wysokość budynku: 6,03 m (6,33 m z podmurówką) m
 • Kąt nachylenia dachu: 30 °
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-003565

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 3 350,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Zosia to  parterowy domek jednorodzinny dla rodziny cztero-pięciooosobowej. Budynek zbudowany na planie kwadratu 9,5x9,5 m, przekryty dwuspadowym dachem. Istotą projektu jest prostota bryły w połączeniu z dobrze dobranymi proporcjami i ciekawym detalem. Domek zaprojektowano w dwóch technologiach - do wyboru: tradycyjnej - murowanej, lub prefabrykowanej - z elementów gotowych przywożonych z fabryki i montowanych na budowie za pomocą dźwigu. Zależnie od tego czy inwestor decyduje się budować dom we własnym zakresie, czy zlecić budowę firmie Mabudo (www.mabudo.pl; (43) 823 41 41). Wewnątrz zaprojektowano wygodne czteropokojowe mieszkanie z zapleczem technicznym. Salon z centralnie ustawionym kominkiem i ścianą telewizyjną, połączony z holem i kuchnią daje duże jednoprzestrzenne wnętrze dzienne. Dodatkowo trzy sypialnie, łazienki i kotłownia dopełniają program użytkowy. Dom ma prostą konstrukcję, jest łatwy w budowie i będzie niedrogi w późniejszej eksploatacji. Pracownia posiada też odbicie lustrzane projektu.

  opracowanie: MG Projekt   
 • Porady architekta

Czy można w projekcie wykorzystać poddasze z myślą o strychu?

Oczywiście !! Zawsze do projektu możemy załączyć szereg zgód, które umożliwią adaptację poddasza, aby wykorzystać je jako schowek na przedmioty nieużywane na co dzień.

 

Czy można zlikwidować ścianę pomiędzy sypialniami?

 

Tak, jest to ścianka działowa także bez problemu można ją zlikwidować nawet w trakcie budowy. Warto przemyśleć, czy zależy nam na trzech mniejszych pokojach czy dwóch natomiast sama zmian nie wiąże sie z skomolikowanymi przeróbkami.

 

W projekcie zastosowano łańcuch wodny zamiast rynny. Jak powinno wyglądać prawidłowe odprowadzenie deszczówki. Panowie wykonali już fundament pod schody i nie zauważyłam w nim żadnego otworu. Gdzie deszczówka ma być odprowadzona? Jak na tym etapie rozwiązać ten problem? 

 

Jeśli nie ma drenażu opaskowego, wokół domu, do którego odprowadza się wody deszczowe, to można zrobić studzienki chłonne wypełnione żwirkiem i piaskiem, tak by woda z łańcuchów mogła do nich spływać.

 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: Zosia
Idealny nie za duży i prosty w konstrukcji projekt na nasze sędziwe lata. W zasadzie 3 pokoje, ale o dość małych wymiarach dlatego zrobi dwa ale bardziej ustawne bo w zasadzie na naszą dwójkę więcej nie potrzeba :) Reszta pasuje idealnie.
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Zosia ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Zosia, z kategorii Projekty domów parterowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy