Projekt domu Zalas

 • Powierzchnia użytkowa: 51.49 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 68 m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 16.50 16.70
 • Kubatura: 299.73 m³
 • Wysokość budynku: 6.82 m
 • Kąt nachylenia dachu: 35"
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-00430

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 1 950,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty
Opis projektu

Prosty, tani w budowie, oraz w trakcie późniejszego użytkowania dom parterowy.

Dom ten można także użytkować jako domek letniskowy.

 

Projekt domu Zalas to koncepcja parterowego budynku mieszkalnego dla niedużej rodziny. Obiekt posiada niewielką powierzchnię użytkową powyżej 50 m2 dobrze komponuje się z ogólną bryłą budynku. Strefa wejściowa została zadaszona i dodatkowo wyeksponowana poprzez zastosowanie dwóch filarów w formie delikatnych, drewnianych wsporników oraz prowadzących do samego wejścia niedużej wielkości schodków.

W podobnym charakterze utrzymana została powierzchnia tarasu wypoczynkowego, zlokalizowanego przy bocznej ścianie domu. Został on wykonany w tej samej technologii co schody wejściowe. Na taras prowadzą podwójne drzwi okienne, wychodzące z dwóch osobnych izb, mieszczących się po tej stronie budynku. Wzornictwo domu stoi na wysokim poziomie. Jasna tonacja kolorystyczna elewacji i elegancki sposób łączenia drewna oraz klasycznie tynkowanych i malowanych ścian zapewnia ciekawy efekt wizualny, dzięki któremu obserwator postrzega budynek jako obiekt o dobrze zbalansowanej konstrukcji, w której lekkość i solidność odgrywają kluczową rolę. Wnętrze domu posiada wiele wydzielonych części mieszkalnych.

Pierwszym z pomieszczeń jest nieduży wiatrołap, z którego przechodzi się do zasadniczej części domu. Niewielki korytarzyk tworzy tu główny ciąg komunikacyjny. Po lewej stornie domu, tuż za wiatrołapem usytuowano pokój sypialny przeznaczony dla jednego użytkownika.

Natomiast na prawo od wejścia zlokalizowano miejsce dla wygodnej sypialni dwuosobowej, z której można przedostać się na taras wypoczynkowy przy użyciu podwójnych drzwi okiennych. Nieco dalej po lewej stronie znalazło się miejsce dla kompaktowej łazienki z wanną i ubikacją, natomiast na końcu wydzielono dużą, przestronną strefę dzienną. Współtworzy ją strefa kuchenna, usytuowana w górnym lewym roku przestrzeni. Ma ona charakter otwarty i wychodzi w kierunku sąsiadującej z nią strefy jadalnej.

Sama jadalnia graniczy bezpośrednio z przestrzenią salonu wypoczynkowego. Z tego miejsca, osobnym wyjściem okiennym, domownicy mogą przedostać się na taras wypoczynkowy.

  opracowanie: dom-projekt   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Zalas ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Zalas, z kategorii Projekty domów parterowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy