Projekt domu Lucyna (szkielet drewniany)

 • Powierzchnia użytkowa: 152,83 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 170 m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 18,77 x 25,04 m
 • Kubatura: 414,16 m³
 • Wysokość budynku: 5,30 m2
 • Kąt nachylenia dachu: 22°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-00476

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 1 710,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Z sieni dostajemy się do hallu, z którego możemy przejść do obszernego pokoju dziennego z wykuszem, połączonego z kuchnią i jadalnią. Po prawej stronie hallu znajduje się podłużny korytarz, z którego możemy dostać się do trzech sypialni i łazienki. Znajduje się tu również śluza łącząca budynek z garażem jednostanowiskowym, posiadającym dodatkowo warsztat.

 

Parterowy dom szkieletowy Lucyna to funkcjonalny budynek mieszkalny dla wieloosobowej rodziny. na ponad 150 m2 pow. użytkowej zagwarantowaną wygodna przestrzeń użytkową, którą dodatkowo poszerzono o strefę garażową wpisana w bryłę budynku mieszkalnego. W garażu przewidziano miejsce dla jednego auta osobowego.

Prosta i nowoczesna sylwetka obiektu rozrysowanego na planie długiego prostokąta, przykrytego dwuspadowym dachem o niedużym nachyleniu połaci, wpisuje się w koncepcje ergonomicznej i funkcjonalnej przestrzeni użytkowej. Nie przeszkodziło to jednak jej twórcom na zastosowanie kilku elementów podnoszącym estetykę zewnętrzną budynku. Stonowana kolorystyka łączy ciemniejszy odcień brązu pokrycia dachowego z jasną tonacją ścian utrzymanych w kolorze kremowo-żółtym. Ponadto elewacja składa się z niewielkich elementów drewnianych.

Po stronie frontowej uwagę przykuwa m.in. charakterystyczny wykusz, widoczny na lewo od strefy wejściowej. drzwi do domu zyskały tez niewielki daszek, a przed wejściem zaplanowano małe, dwustopniowe schodki. Brama garażowa mieści się skrajnie po prawej stronie. Dodatkowe drzwi zewnętrzne zaprojektowane po stronie garażu prowadza do jego części techniczno-warsztatowej. Sam garaż został połączony z przestrzenia mieszkalną domu a specjalna śluza umieszczona została przy strefie nocnej budynku, pomiędzy dwoma pokojami dwufunkcyjnymi.

Tuz za wejściem głównym mieści się nieduży przedsionek, za którym rozpościera się rozległy hol. ten sposób komunikacji zapewnia optymalny dostęp do poszczególnych części domu. idąc holem na lewo domownicy dostaną się strefy dziennej, tworzonej przez salon wypoczynkowy w jednej a także jadalnię i kuchnię w drugiej części.

Część kuchenna ma charakter otwarty co ułatwia podawanie posiłków w znajdującej się tuz obok jadalni. idąc holem w przeciwnym kierunku, przechodzi się do strefy nocnej. Przy tylnej ścianie domu zaprojektowano przestrzeń dwuosobowej sypialni. Naprzeciwko niej mieści się niewielkie pomieszczenie z piecem centralnego ogrzewania. tuz za nim, za kolejnymi drzwiami wewnętrznymi zlokalizowano kompaktową łazienkę z miejscem na wannę i toaletę.

 

Parter 

1. Pokój dzienny 23,84 m2

2. kuchnia + jadalnia 24,15 m2

3. sypialnia 13,48 m2

4. sypialnia 11,90 m2

5. hall 18,83 m2

6. przedsionek 3,47 m2

7. piec C.O. 2,98 m2

8. łazienka 4,81 m2

9. sypialnia 11,71 m2

10. śluza 2,17 m2

11. garaż 26,03 m2

12. warsztat 9,46 m2

Razem 152,83 m2

 

Technologia wykonania: 

 

ściany zewnętrzne:szkielet drewniany

konstrukcja dachu: drewniany, wiązar dachowy lub krokwiowo-jętkowa

pokrycie dachu: blachodachówka,

elewacja: tynk cienkowarstwowy, na fragmentach ścian deski i płytki klinkierowe

 


  opracowanie: Artinex   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Lucyna (szkielet drewniany) ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Lucyna (szkielet drewniany) , z kategorii Projekty domów parterowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy