Projekt domu Kiel Multi-Comfort

 • Powierzchnia użytkowa: 85.57 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 113.78 m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Wielospadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 18.20 x 19.81 m
 • Kubatura: 547.33 m³
 • Wysokość budynku: 6.83 m
 • Kąt nachylenia dachu: 28°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-004939

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 1 800,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut Rzut Odbicie lustrzane: Rzut Rzut

Opis projektu

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu Saint Gobain Multi-Comfort. Kiel Multi-Comfort to dom zaprojektowany zgodnie z wizją komfortowego budownictwa firmy Saint Gobain - europejskiego lidera rynku materiałów budowlanych. Standard Multi-Comfort za sprawą zastosowania najwyższej jakości materiałów tworzy idealną atmosferę mieszkania pozwalającą na utrzymanie optymalnej temperatury, akustyki i wrażeń wizualnych oraz eliminację negatywnych czynników zewnętrznych i wewnętrznych.Multi-Comfort to nowoczesne budownictwo przyjazne dla ludzi i środowiska naturalnego.Projekt spełnia kryteria dofinansowania z NFOŚiGW - Standard NF40Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o dofinansowaniach zapraszamy na stronę Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

 

Kiel Multi-Comfort to kompaktowy dom parterowy dla trzy-, czteroosobowej rodziny. Budynek przykryty został czterospadowym dachem o niedużym stopniu nachylenia. W proponowanym wariancie obiekt prezentuje wszystkie najważniejsze walory technologii Multi-Comfort, w której postawiono na wysoki standard cieplny oraz zapewniono optymalną akustykę wnętrza.

Wejście do domu poprowadzono w głębi linii frontowej, przesuwając taras frontowy do środka linii zabudowy. Widoczny wspornik podtrzymujący konstrukcję zadaszenia stanowi jednocześnie charakterystyczny, ozdobny filar frontowy, podnoszący walory wizualne strefy wejściowej, zakończonej niskim zejściem schodkowym.

Niewielki przedsionek znajdujący się za drzwiami wejściowymi prowadzi do zasadniczej części domu. Z przedsionka osobne drzwi prowadzą również do pomieszczenia technicznego z kotłownią. Główny ciąg komunikacyjny prowadzi do kolejnych stref mieszkalnych. W linii przedsionka zaplanowano strefę dzienną, którą współtworzy wygodny salon wypoczynkowy z kuchnią, która ma charakter otwarty i wychodzi w kierunku salonu. Wykorzystując taki układ pomieszczeń, w strefie kuchennej zaplanowano również miejsce dla niewielkiej przestrzeni jadalnej. Za pomocą podwójnych drzwi okiennych widocznych od strony salonu można przedostać się na wygodny taras wypoczynkowy. Między salonem i kotłownią wygospodarowano miejsce na niewielkie pomieszczenie wc.

Kierując się w stronę części nocnej, przechodzimy korytarzem wzdłuż kolejnych izb mieszkalnych, z których pierwszą stanowi przestronny pokój dwufunkcyjny z miejscem do pracy i wypoczynku. Na końcu korytarza rozlokowano kolejny pokój dwufunkcyjny, kompaktową łazienkę oraz domykającą tę część przestrzeni nocnej dwuosobową sypialnię.

 

Technologia:
Fundamenty żelbetowe monolityczne
Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych gr.24cm ocieplone styropianem ekstrudowanym
Ściany nadziemia z bloczków Ytong Energo
Strop drewniany
Konstrukcja dachu drewniana
Pokrycie dachu dachówką ceramiczną
Izolacja ścian osłonowych dwuwarstwowych z wełny mineralnej Isover
Izolacja ścian osłonowych trójwarstwowych z wełny mineralnej Isover
Izolacja dachu z wełny mineralnej Isover
Elewacja pokryta tynkiem cienkowarstwowym Weber,
Stolarka okienna pcv lub drewniana
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła
Źródło ciepła: Kocioł gazowy, alternatywnie pompa ciepła.

  opracowanie: domea   
 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: Kieł
Zgrabna prosta bryła w kwadracie i daszek kopertowy nam się zawsze podobały. Domek też idealnie mieści się w naszych możliwościach kredytowych. Przy wejściu do domu ubikacja i pomieszczenie gospodarcze oraz 3 pokoje wszystko idealnie pasuje. brakuje trochę jakiegoś zadaszenia nad tarasem, ale coś wymyślimy.
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Kiel Multi-Comfort ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Kiel Multi-Comfort, z kategorii Projekty domów parterowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy