Projekt domu Tk34

 • Powierzchnia użytkowa: 110,42 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 137,6 m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Czterospadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 18,75 x 20,8
 • Kubatura: 490 m³
 • Wysokość budynku: 7,28 m
 • Kąt nachylenia dachu: 35°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-004993

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 590,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Prosty, ekonomiczny w budowie i późniejszej eksploatacji dom parterowy. Dom posiada 3 sypialnie, sprawdzi się więc doskonale dla rodziny 4 osobowej. W wersji podstawowej kuchnia połączona została z salonem poprzez jadalnię, jednak dla osób nie lubiących takiego rozwiązania istnieje możliwość zamknięcia kuchni. W naszej ofercie dostępna jest również wersja w odbiciu lustrzanym. Ponadto pracownia nasza jest otwarta na Państwa sugestie i propozycje zmian.

 

Projekt domu TK34 to koncepcja przestronnego budynku jednorodzinnego o układzie parterowym. Prosty układ ścian zewnętrznych z wpisanymi w nie oknami o różnej szerokości determinuje charakter domu jako miejsca łączącego klasyczne elementy architektury typowej dla budynków jednorodzinnych, w których jest miejsce dla z nowoczesnych akcentów, podkreślających synkretyzm projektowy. Bryłę budynku przykrywa czterospadowy dach o średnim nachyleniu połaci. Od frontu widoczna jest strefa wejściowa, zaplanowana pośrodku przedniej ściany domu. Na uwagę zasługuje wejście schodkowe prowadzące do drzwi, nad którymi mieści się delikatnie rozszerzone zadaszenie. Rozplanowanie wnętrza zapewnia wysoką funkcjonalność i wygodę użytkową.

W architekturze wewnętrznej zadbano o optymalną ergonomię przestrzeni. Tuż za progiem zaplanowano niedużą sień, z miejscem na garderobę wierzchnią. Przejście zlokalizowane po lewej stronie sieni prowadzi do pomieszczenia gospodarczego. Dalej za sienią rozciąga się zasadnicza strefa mieszkalna. Z niedużego holu stanowiącego wraz z pobliskim korytarzem główny ciąg komunikacyjny przestrzeni mieszkalnej, przechodzi się wprost do wygodnej strefy dziennej. Elegancki kominek rozgranicza wewnętrznie poszczególne części strefy. Miejsce najbliżej ściany frontowej zajęła narożna kuchnia o układzie pół otwartym. Przestrzeń przeznaczona do przygotowywania posiłków tworzy spójną całość z jadalnią, wpisaną w obręb kuchni. Warto zwrócić uwagę na dobre doświetlenie kuchni dzięki zastosowaniu sporej wielkości narożnego okna. Za jadalnią, na wysokości kominka zaczyna się przestrzeń salonu wypoczynkowego, ciągnącego się do tylnej ściany domu.

Na końcu salonu widoczne są przesuwne drzwi stanowiące wyjście w kierunku tarasu. Chcą dostać się do strefy nocnej, należy przejść w kierunku korytarza, ciągnącego się wzdłuż pomieszczeń rozlokowanych po drugiej stronie domu. Do dyspozycji domowników oddano tu kompaktową łazienkę oraz trzy pokoje, z których dwa mają charakter jednoosobowych sypialni dwufunkcyjnych, z miejscem do pracy i wypoczynku. Kolejny pokój to typowa dwuosobowa sypialnia, z dodatkowo wydzielonym pomieszczeniem w formie wewnętrznej łazienki.

 

Zestawienie powierzchni:

 

1. Sień 4,95 m²

2. Hall 24,16 m²

3. Komunikacja 7,84 m²

4. Salon 28,89 m²

5. Kuchnia+jadalnia 12,54 m²

6. Łazienka 5,81 m²

7. Pokój 12,60 m²

8. Pokój 14,45 m²

9. Pokój 15,80 m²

10. Łazienka 3,10 m²

11. Pomieszczenie gospodarcze 3,12 m

 

 

Technologia wykonania:

 

Elewacje: tynk strukturalny

Strop: drewniany- wiązary dachowe

Ściany wewnętrzne: pustak ceramiczny

Ściany zewnetrzne: pustak ceramiczny + ocieplenie styropian

Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub blachodachówka

  opracowanie: architeka   
 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: tk34 vs California 2
Nie możemy się aktualnie zdecydować czy wybrać tk34 czy zbliżony projekt do niego California 2. W Tk34 wydaje nam się mniej skomplkowany dach i myslimy, ze wyjdzie taniej przy budowie więc raczej go wybierzemy. Brakuje nam tu tylko bardziej zadaszonego tarasu
Autor:
Tytuł: kuchnia razem z salonem?
Moja żona chyba najbardziej ucieszyla sie z kominka, który nadaje przestrzeni wypoczynkowej niepowtarzalny klimat. Nie mamy doświadczenia w korzystaniu z czesciowo otwartej kuchni (przeprowadzilismy sie z bloku), ale mamy nadzieje, ze usprawni to komunikacje w domu a zapachy nie bedą przedostawać sie do salonu.
Autor:
Tytuł: Wszytsko na 5 ale brak spiżarki
Projekt bardzo nam się podoba. Cały rozkład pomieszczeń wydaje się dobrze po układany. Brakuje nam tylko spiżarki przy kuchni może wygospodarujemy z naszym architektem kosztem wiatrołapu jakiś mały schowek jeszcze.
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Tk34 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Tk34, z kategorii Projekty domów parterowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy