Projekt domu Tk70

 • Powierzchnia użytkowa: 152,05 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 237,83 m²
 • Garaż: Dwustanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Wielospadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 26,24 x 23,43 m
 • Kubatura: 530 m³
 • Wysokość budynku: 7,3 m
 • Kąt nachylenia dachu: 30°
 • Powierzchnia dachu: 373 m²
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-006679

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 3 190,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut projektu
Odbicie lustrzane
Rzut projektu

Opis projektu

Największą zaletą tego domu jest wyraźny podział wnętrz na dwie strefy mieszkalne połączone strefą dzienną. Układ taki sprzyja podziałowi np. na część rodziców z sypialnią, łazienką i gabinetem oraz część przeznaczoną dla dzieci z łazienką i dwoma sypialniami. Dom posiada sporo funkcjonalnych pomieszczeń gospodarczych jak spiżarnia, pralnia, zabudowane szafy oraz dużą kotłownię służąca również za pomieszczenie gospodarcze przy garażu. W razie potrzeby można również wykorzystać jako mieszkalną powierzchnię na poddaszu. W naszej ofercie dostępna jest również wersja w odbiciu lustrzanym. Ponadto pracownia nasza jest otwarta na Państwa sugestie i propozycje zmian.

 

Technologia wykonania:

 

Elewacje: tynk strukturalny plus okładzina elewacyjna.

Strop: Teriva lub żelbetowy.

Ściany wewnętrzne: gazobeton.

Ściany zewnętrzne: gazobeton + ocieplenie styropian.

Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub blachodachówka.

  opracowanie: architeka   
 • Porady architekta

Czy można zmienić kolor dachóki i doć modrzew syberyjski?

 

Jeśli działka nie podlega pod konserwatora zabytków, czy park krajobrazowy to w warunkach zabudowy lub miejscowym planie nie ma obostrzeń dotyczących kolorystyki i elewacji budynku, ale warto to sprawdzić w dokumentacji. Z naszej strony zgoda na modyfikację elewacji zewnętrznej bezpłatnie będzie dołączona do zakupionego projektu, co umożliwi Inwestorowi wprowadzenie zmian na etapie adapatcji domku do działki.

 

Czy mogę otrzymać kosztorys uproszczony przed zakupem?

 

Oczywiście, proszę o zgłoszenie się do naszych doradców, chętnie dostarczą Państwu dodatkowe materiały.

 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: IDEAŁ - tylko elewacja do zmiany na nowcześniejszą :)
Projekt podobna nam się praktycznie w całej krasie. No może zmienimy trochę elewację na bardziej nowoczesną z szarą dachówka i dodatkami drewna na elewacji. Ale sam podział salonem i tym samym oddzielenie sypialni od siebie wprowadza trochę intymności w domu parterowym gdzie z reguły ciężko o taki układ. Rewelacyjnie zrobione zadaszenie na tarasem to kolejna rzecz, która nam się spodobała w tym projekcie. No i jeszcze kuchnia gdzie da się zrobić wyspę kuchenną - IDEALNIE !!!
Autor:
Tytuł: IDEAŁ - tylko elewacja do zmiany na nowcześniejszą :)
Projekt podobna nam się praktycznie w całej krasie. No może zmienimy trochę elewację na bardziej nowoczesną z szarą dachówka i dodatkami drewna na elewacji. Ale sam podział salonem i tym samym oddzielenie sypialni od siebie wprowadza trochę intymności w domu parterowym gdzie z reguły ciężko o taki układ. Rewelacyjnie zrobione zadaszenie na tarasem to kolejna rzecz, która nam się spodobała w tym projekcie. No i jeszcze kuchnia gdzie da się zrobić wyspę kuchenną - IDEALNIE !!!
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Tk70 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Tk70, z kategorii Projekty domów parterowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy