Projekt domu Ambrozja (CE)

 • Powierzchnia użytkowa: 137m²
 • Powierzchnia zabudowy: 216.3 m²
 • Garaż: Dwustanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Wielospadowy
 • Minimalne wymiary działki: 24.85 x 27.65 m
 • Kubatura: 852.2 m³
 • Wysokość budynku: 6.33 m
 • Kąt nachylenia dachu: 25°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-00875

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 950,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Jednorodzinny dom mieszkalny, parterowy, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Wyraźny podział na część dzienną: kuchnia ze spiżarnią i salon z jadalnią; część nocną: trzy sypialnie z łazienką oraz część gospodarczą: wc, kotłownia i dwustanowiskowy garaż. Ciekawe, nowoczesne elewacje. Duży, przestronny taras.

 

Projekt Ambrozja CE to wizja parterowego domu jednorodzinnego średniej wielkości. Do dyspozycji mieszkańców oddano dwustanowiskowy garaż połączony z resztą przestrzeni wewnętrznej budynku, co wpływa na lepszy komfort użytkowy i pozwala wygodnie przemieszczać się pomiędzy strefami domu. Konstrukcję obiektu przykryto wielospadowym dachem o średnim nachyleniu połaci. Charakterystycznym elementem architektonicznym widocznym na zewnątrz domu są filary podtrzymujące część zadaszenia, stanowiącego osłonę dwóch mniejszych stref tarasowych dostępnych po frontowej stronie budynku. Kolorystyka obiektu tworzy spójną całość na zasadzie kontrastu pomiędzy odcieniem elewacji ściennej, a pokryciem dachowym i barwą stolarki okienno-drzwiowej.

Strefa garażowa, zajmująca przestrzeń na prawo od wejścia do domu została przesunięta względem linii ścian nieco do przodu, w kierunku strefy wejściowej. Na tyłach obiektu mieści się kameralny taras, spełniający funkcję wypoczynkowo-rekreacyjną. Tuż za drzwiami wejściowymi zaplanowano nieduży wiatrołap, prowadzący do głównej strefy komunikacyjnej, rozgraniczającej poszczególne części mieszkalne domu. Na lewo od wejścia zorganizowano przestronną strefę dzienną z pokojem dziennym i jadalnią. Po tej stronie domu wytyczono dwa wyjścia tarasowe, zapewniające wygodny dostęp do zewnętrznej strefy wypoczynkowej. Naprzeciwko pokoju dziennego zaprojektowano funkcjonalną, ergonomiczną kuchnię, którą domyka praktyczna, zamykana osobnymi drzwiami spiżarnia.

Na prawo od wejścia zaplanowano strefę nocną. W tej części domu biegnie dodatkowy korytarz, ułatwiający dostęp do kolejnych pomieszczeń strefy wypoczynkowej. Nieduża garderoba położona tuż obok wiatrołapu pełni funkcję łącznika między strefą garażową a resztą domu. Dodatkowe drzwi wytyczono na tyłach stanowisk samochodowych. W ten sposób można przejść wprost do pomieszczenia technicznego, z którego zaplanowano również osobne wyjście na zewnątrz budynku. Kierując się w stronę sypialni domownicy mijają po drodze oddzielną toaletę. W głębi domu zaprojektowano przestrzeń trzech pokojów sypialnych, w tym dwuosobowej sypialni zajmującej narożnik przy bocznej i tylnej ścianie budynku. Listę pomieszczeń uzupełnia wygodna łazienka z miejscem na wannę i kabinę prysznicową.

  opracowanie: MTM Styl   
 • Porady architekta

Czy można wprowadzić poddasz w projekcie ambrozja?

 

Istnieje możliwość wprowadzenia poddasza na etapie adpaatcji. Proponowałabym jednak na początku zapoznać się z domem Ambrozja 2, który posiada już poddasze.

 

Czy projekt funcjonuje ze stropem drewnianym?

 

Nietestety nie posiadamy wersji projektu Ambrozji ze stropem drewnianym. Istniej możliwość otrzymania bezpłatnej zgody na wprowadzenie tej zmainy przy apdatcji budynku do działki. 

 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Ambrozja (CE) ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Ambrozja (CE), z kategorii Projekty domów parterowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy