Projekt domu Mondrian 4

 • Powierzchnia użytkowa: 168,34 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 125,96 m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 17,75 x 20,55 m
 • Wysokość budynku: 9,0 m
 • Kąt nachylenia dachu: 30°
 • Powierzchnia dachu: 114,20 m²
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-005533

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 600,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut projektuRzut projektu
Odbicie lustrzane
Rzut projektuRzut projektu

Opis projektu

Projekt domu Mondrian 4 to wizja kompaktowego obiektu jednorodzinnego z jednostanowiskowym garażem samochodowym, przeznaczonego dla kilkuosobowej rodziny. Sześcienna bryła obiektu wpisuje się w typową architekturę modernistyczną, oferując mieszkańcom funkcjonalne i ergonomiczne wnętrza rozmieszczone w części parterowej oraz na piętrze. Prosty układ ścian i duża ilość przeszkleń skupionych po stronie wejścia i przytylnej ścianie obiektu zapewniają dużą ilość światła dziennego w salonie, jadalni i kuchni.

Garaż posiada bezpośrednie połączenie z resztą domu. Stosowne przejście zaplanowano od strony przedsionka. Zwolennicy przestrzeni wypoczynkowej z przyjemnością będą korzystać zdwóch części tarasowych, zlokalizowanych od frontu oraz przy tylnej ścianie budynku. Parter tworzy wygodną, jednolitą przestrzeń, w większą ilość miejsca zajęła typowa strefa dzienna z salonem wypoczynkowym i jadalnią.

Kuchnia otwiera się w stronę jadalni, co ułatwia komunikację pomiędzy poszczególnymi odcinkami strefy dziennej. Taki układ przestrzenny na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom sezonowych posiłków na świeżym powietrzu. Poza strefą dzienną na parterze mieści się też niewielka toaleta. Tuż za wejściem zlokalizowano przedsionek, który wraz przedpokojem tworzy strefę komunikacyjną. Znalazły się w niej również schody prowadzące na poddasze. Na piętrze zorganizowano miejsce dlatrzech przestronnych pokojów, w tym jednej dwuosobowej sypialni. Mieści się ona przyfrontowej ścianie domu i dodatkowo dysponuje wydzieloną przestrzenią w formie wewnętrznej garderoby. Naprzeciwko schodów zlokalizowano wejście do kompaktowej łazienki.

Przy tylnej ścianie budynku rozmieszczono sąsiadujące ze sobą pokoje dwufunkcyjne  z miejscem do pracy  i wypoczynku. Zarówno z poziomu sypialni dwuosobowej jak i pozostałych pokojów zlokalizowanych w tej części domu wyodrębniono drzwi prowadzące do części balkonowych, mieszczących się nad strefami tarasowymi.

  opracowanie: domyzsercem   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Mondrian 4 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Mondrian 4, z kategorii Projekty domów piętrowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy