Projekt domu Divitis I G2

 • Powierzchnia użytkowa: 224.62 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 199.95 m²
 • Garaż: Dwustanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Płaski
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 27,9 x 19,9 m
 • Kubatura: 1406.70 m³
 • Wysokość budynku: 6.97 m
 • Kąt nachylenia dachu:
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-005601

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 3 400,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut projektuRzut projektu
Odbicie lustrzane
Rzut projektuRzut projektu

Opis projektu

Projekt domu Divitis I G2 to duży budynek mieszkalny z dwustanowiskową strefą garażową. Obiekt prezentuje współczesną linię architektoniczną. Modernistyczna linia odzwierciedla charakterystyczne walory użytkowe budynku. Płaski dach i prosta, jasna elewacja wyraźnie określają funkcjonalność obiektu.

Dom zapewnia wygodne warunki mieszkalne, a strefa użytkowa mieści się na dwóch osobnych kondygnacjach – w części parterowej i na poziomie piętra. Dodatkowym atutem projektu jest estetyczny, kameralny basen, wypełniający dodatkowe funkcje rekreacyjne w bezpośredniej, przydomowej przestrzeni. Struktura wewnętrzna obiektu i sam układ pomieszczeń wyraźnie rozgraniczają dwie części budynku, a różnica wysokości związana z usytuowaniem domu na działce o zauważalnych wahaniach wysokości terenu sprawia, iż dostęp od garażu możliwy jest z tego samego poziomu, na którym mieści się górna kondygnacja strefy mieszkalnej domu. Parter obejmuje szereg pomieszczeń użytkowych, z których największą przestrzeń zajął pokój dzienny z jadalnią.

Otwartą strefę dzienną domyka przestronna kuchnia, obok której przewidziano miejsce dla praktycznej, zamykanej wewnętrznymi drzwiami spiżarni. Na dolnej kondygnacji zaplanowano małe wc, obok którego wydzielono dużą pralnię. Z poziomu pralni można przejść w kierunku dwóch pomieszczeń gospodarczych. Od strony pokoju dziennego wyznaczono przejście w kierunku strefy wypoczynkowo-rekreacyjnej, w której można urządzić salę gier, domową siłownię, bądź innego rodzaju przestrzeń rozrywkową.

Poziom piętra stanowi jednocześnie kondygnację wejściową, ponieważ główne wejście do domu usytuowano na podwyższeniu, wynikającym ze wspomnianej różnicy wysokości terenu, na którym zaplanowano budowę opisywanego budynku mieszkalnego. Drzwi zlokalizowano w środkowej części budynku, między garażem a główną częścią mieszkalną. Tuż za drzwiami mieści się wiatrołap, z którego przechodzi się do obszernego korytarza, stanowiącego główną strefę komunikacyjną przestrzeni wewnętrznej. Na przedłużeniu strefy garażowej wydzielono miejsce dla funkcjonalnego, wygodnego gabinetu oraz sąsiadującej z nim przez ścianę łazienki.

Druga część zabudowy mieszkalnej, mieszcząca się naprzeciwko garażu, obejmuje trzy pokoje sypialne, tworzące klasyczną strefę nocną domu. Pomiędzy sypialniami znajduje się klatka schodowa z wygodnym korytarzem, umożliwiająca wygodne przejście na niższą kondygnację domu. Mieszkańcy mogą korzystać z dwóch sypialni jednoosobowych oraz osobnej, dwuosobowej strefy sypialnej z wewnętrzną łazienką i garderobą.

 

Układ funkcjonalny: Salon z jadalnią i wyjściem na taras (na tarasie basen), kuchnia, cztery pokoje, spiżarnia, 2 łazienki, WC, garderoba, pokój hobby, garaż, dwa pomieszczenie gospodarcze.

 

 

Technologia i konstrukcja:

 

Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny LEIER o gr. 25cm + styropian Termo Organika o gr. 20cm + tynk.

Schody: suterena-parter: żelbetowe jednobiegowe; pokój hobby-suterena: betonowe jednobiegowe.

Strop: żelbetowy.

Dach: płaski, żelbetowy, pokryty papą. Kocioł: gazowy lub na paliwo stałe.

Stolarka okienna i drzwiowa: okna i drzwi PVC, rolety zewnętrzne, brama garażowa segmentowa.

  opracowanie: Malachit   
 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: Divitis I G1
Duża liczba pomieszczeń gospodarczych oraz salon od frontu idealnie pasują pod kierunki świata naszej działki. Ciekawa pomieszczenie na garażem idealne na prowadzenie moich zajęć yogi nie będę musiał już wynajmować salek w tym celu.
Autor:
Tytuł: pomieszczenie hobby !!
Mamy działḱe ze skarpą więc idealnie na nią sie nada. Pytanie tylko, czy nie przerosną nas koszta budowy. Podoba nam się, że jest mnustwo pomieszczeń godpodarczych i są ulkowane na innym poziomie niż cześć dzienna. Pomieszczenie hobby 52 m2 idealne pod siłownie. Projekt zachwyca pod każdy względem.
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Divitis I G2 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Divitis I G2, z kategorii Projekty domów piętrowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy