Projekt domu Domek Kaszubski (szkielet drewniany)

 • Powierzchnia użytkowa: 119,60 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 116,50 m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Szkieletowe
 • Rodzaj dachu: Wielospadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 19,64 x 18,92
 • Kubatura: 483,50 m³
 • Wysokość budynku: 6,36 m
 • Kąt nachylenia dachu: 35 °
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-004996

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 000,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Klasyczny przestronny domek wykonany w szkielecie drewnianym. Spokojnie zamieszka w nim 5, a nawet 6 osobowa rodzina. Klasyczne rozwiązania w najlepszym stylu.

 

Projekt Kaszubski to idealna propozycja dla inwestorów szukających taniego domu w szkielecie drewnianym, o klasycznym charakterze, z większą liczbą sypialni.

 

Na parterze zlokalizowano aż 3 sypialnie, salon z wyjściem do ogrodu, kuchnię, łazienkę, pomieszczenie techniczne, a także sporej wielkości hall przechodzący w korytarz.

 

Na poddaszu znajdują się dwie pokaźnych rozmiarów sypialnie, wc oraz stryszek.

 

Projekt domu Kaszubski to propozycja skierowana do czteroosobowej rodziny. Ten parterowy budynek gwarantuje wygodę użytkową i wysoką funkcjonalność wnętrza. Bryłę domu przykryto czterospadowym dachem o średnim kącie nachylenia. Na uwagę zasługuje elegancka strefa wejściowa. Tworzy ją ozdobna, lekka konstrukcja drewniana z podporami w formie filarów podtrzymujących daszek, zlokalizowany tuż nad drzwiami. Po obu stronach wejścia do domu rozmieszczono symetrycznie otwory okienne. Ten mocno uporządkowany schemat przestrzeni jest cechą charakterystyczną opisywanego projektu.

W układzie wewnętrznym zdecydowano się na silne rozgraniczenie poszczególnych izb mieszkalnych. Wprawdzie podstawowy podział na strefę dzienną i nocna istnieje, jednak ma on bardziej wymiar symboliczny. Widać to na przykładzie sypialni, które nie stanowią zwartej strefy nocnej, ale rozmieszczone są w różnych częściach domu. Architekci w bezpośrednim sąsiedztwie zestawili dwie izby sypialne, natomiast trzecia z nich mieści się w narożnej części domu, przy ścianie frontowej budynku sąsiaduje z przestrzenią kuchenną.

Strefa mieszkalna jest bardzo dobrze uporządkowana. Wszystkie pomieszczenia zostały rozplanowane w sposób wysoce przemyślany, dzięki czemu dom przestawia wysokie walory użytkowe. Tuż za progiem mieści się nieduży przedsionek ,z którego można przejść bezpośrednio do aneksu c.o. Drzwi na końcu przedsionka prowadzą do zasadniczej strefy mieszkalnej.

Główny ciąg w postaci holu rozgranicza przestrzenie użytkowe i zapewnia właściwy porządek komunikacyjny. W przestrzeni holu wydzielono miejsce dla niewielkiego wc. Na końcu holu zaplanowano przestrzeń pokoju dziennego. Przy tylnej ścianie domu widoczne są drzwi prowadzące w stronę kameralnego tarasu wypoczynkowego. Z pokoju można przejść do kuchni, umiejscowionej skrajnie na prawo i zajmującej miejsce przy tylnej oraz bocznej ścianie budynku.

Kuchnia o układzie zamkniętym została wyraźnie oddzielona od strefy dziennej. Niemniej brak dodatkowej wewnętrznej przegrody drzwiowej po stronie kuchni ułatwia komunikację ze strefą przygotowywania posiłków, co pozwala na wygodne przemieszczanie się pomiędzy jedną a drugą izbą. Inaczej rzecz się ma z łazienką, wyraźnie oddaloną od pokoju dziennego. Dodatkowo, aby się do niej dostać, należy przejść niedużym korytarzem, który mieści się w obrębie strefy nocnej i spełnia rolę przestrzeni buforowej pomiędzy dwiema sypialniami a resztą domu, w tym pokojem dziennym. Kolejna, trzecia sypialnia została zaplanowana po przeciwnej stronie budynku i w konsekwencji sąsiaduje z kuchnią. Można się do niej dostać bezpośrednio z holu, a wejście zaplanowano w pobliżu wc.

  opracowanie: Domek   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Domek Kaszubski (szkielet drewniany) ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Domek Kaszubski (szkielet drewniany), z kategorii Projekty domów szkieletowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy