Projekt domu Domek Topolowy (szkielet drewniany)

 • Powierzchnia użytkowa: 135,00 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 106,00 m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Szkieletowe
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 19,42 x 20,37 m
 • Kubatura: 570,00 m³
 • Wysokość budynku: 7,17 m
 • Kąt nachylenia dachu: 42 °
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-005000

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 100,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

 Przestronny domek, szkieletowy, prosty i tani w budowie. Świetna propozycja dla 4-5 osobowej rodziny.

 

Domek Topolowy to wyjątkowy projekt - z jednej strony łączy w sobie prosty i nowoczesny wygląd elewacji zewnętrznej ze sprawdzonym rozkładem pomieszczeń wewnątrz domu. Mamy tutaj wyraźnie zaznaczony podział na część dzienną (parter) i nocną (poddasze). Jednostanowiskowy garaż doskonale komponuje się w bryle budynku.

 

Na parterze znajduje się duży salon, kuchnia z aneksem jadalnym, pomieszczenie techniczne, wc oraz dodatkowy pokój.

 

Na poddaszu do dyspozycji domowników mamy aż 4 pokoje oraz przestronną łazienkę.

 

Projekt ten cieszy się dużą popularnością z uwagi na niskie koszty budowy i utrzymania, a także z uwagi na funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

 

Domek Topolowy to wizja średniej wielkości obiektu mieszkalnego przeznaczonego dla kilkuosobowej rodziny. Ten nowoczesny dom szkieletowy przykryto wielospadowym dachem o sporym nachyleniu połaci. W bryłę budynku wpisany został garaż jednostanowiskowy, połączony dodatkowo z resztą przestrzeni mieszkalnej, co zdecydowanie poszerza funkcjonalność tego obiektu. Współczesny charakter uwidacznia się zwłaszcza w wymiarze zewnętrznym. Uwagę przykuwają okna o różnej wielkości i kształcie, a zwłaszcza okna narożne, zakrywające płaszczyznę dwóch różnych ścian domu.

Wejście do budynku wytyczno w bocznym sektorze obiektu. Tuż za nim znajduje się brama garażowa. Do dyspozycji mieszkańców oddano także dwuczęściowy taras wypoczynkowy. Główne funkcje wypoczynkowo-reprezentacyjne spełnia pokój dzienny, zajmujący znaczną część parteru. Aby się do niego dostać należy przejść drzwiami wytyczonymi nieco wcześniej, na granicy strefy komunikacyjnej, którą tworzy praktyczny hol. W holu znalazło się także miejsce dla schodów prowadzących na poddasze.

Strefę komunikacyjną uzupełnia niewielki przedsionek położony zaraz za drzwiami wejściowymi oraz dodatkowy korytarzyk stanowiący łącznik między główną częścią mieszkalną a przestrzenią garażową. Z poziomu korytarzyka dostępne jest wc i pomieszczenie techniczne. Wygodny pokój dwufunkcyjny zaplanowano pomiędzy pomieszczeniem technicznym a pokojem dziennym. Ważnym ogniwem parterowej strefy mieszkalnej jest rozłożysta kuchnia, wypełniająca również funkcje jadalni. Można się do niej dostać z holu za pomocą wewnętrznych drzwi skrzydłowych lub bezpośrednio z pokoju dziennego, który tworzy z nią swego rodzaju strefę dzienną.

Na górnej kondygnacji zmieściły się aż cztery pokoje, z których jeden ma pełnić rolę typowej sypialni dwuosobowej, a trzy pozostałe stanowią funkcjonalne izby dwufunkcyjne z miejscem do pracy i wypoczynku. W bezpośrednim sąsiedztwie schodów zaplanowano miejsce dla kompaktowej łazienki.

  opracowanie: Domek   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Domek Topolowy (szkielet drewniany) ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Domek Topolowy (szkielet drewniany), z kategorii Projekty domów szkieletowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy