Projekt domu Domek Klonowy (szkielet drewniany)

 • Powierzchnia użytkowa: 102,0 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 77,9 m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Szkieletowe
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 17,22 x 15,62 m
 • Kubatura: 469,2 m³
 • Wysokość budynku: 8,00 m
 • Kąt nachylenia dachu: 40°
 • Powierzchnia dachu: 136,4 m²
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-005010

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 000,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut projektuRzut projektu
Odbicie lustrzane
Rzut projektuRzut projektu

Opis projektu

Prosty domek w szkielecie drewnianym o klasycznym układzie pomieszczeń. Zastosowane technologie sprawiają, iż jest niezwykle łatwy i tani w budowie. Wygodnie zamieszka w nim nawet większa rodzina.

 

Domek Klonowy to kompaktowy budynek jednorodzinny wykonany w technologii szkieletowej.Ten stumetrowy dom łączy walory estetyczne z wysoką funkcjonalnością przestrzeni wewnętrznej. Prosta linia zabudowy i przejrzysty układ pomieszczeń, gwarantujących wygodne warunki mieszkalneto wyróżniki proponowanego projektu.

Strefa wejściowa mieści się przy krótszym boku budynku, stanowiącym ścianę frontową obiektu. Do dyspozycji mieszkańców oddano dwie kondygnacje użytkowe – na parterze i poddaszu. Nad drzwiami wejściowymi zaplanowano lekkie zadaszenie drewniane, a na tyłach domu mieści się kameralny taras wypoczynkowy. Nad tarasem góruje elegancki balkon widokowy, dostępny z poziomu dwóch izb zlokalizowanych w części poddaszowej domu.

Wewnątrz budynku przewidziano jednoznaczne rozgraniczenie poszczególnych stref mieszkalnych, przy zachowaniu spójnej komunikacji pomiędzy kolejnymi pomieszczeniami. Tuż zaprogiem domu mieści się nieduży przedsionek, z którego osobne drzwi prowadzą do niedużego pokoju, mieszczącego się w narożniku przy frontowej i bocznej ścianie obiektu. Przechodząc w głąb parteru domownicy docierają do strefy komunikacyjnej w formie holu, w którym wydzielono miejsce dla schodów prowadzących na górną kondygnację domu. Wcześniej przed schodami wytyczono drzwiłazienki z miejscem na wannę i toaletę.

Naprzeciwko schodów przewidziano wydzieloną kuchnię. Posiada ona osobne przejście wychodzące w kierunku jadalni mieszczącej się przy tylnej ścianie domu i współtworzącej z salonem wygodny pokój dzienny. Na tyłach pokoju dziennego dostępne sądrzwi prowadzące w stronę kameralnego tarasu wypoczynkowego. Na uwagę zasługuje poddasze,na którym wydzielono trzy wygodne pokoje, w tym jedną sypialnię dwuosobową oraz dwie sypialnie jednoosobowe z dodatkowym miejscem na biurko i fotel. Do dyspozycji użytkowników poddasza oddano również wygodną łazienkę. Z poziomu sypialni dwuosobowej i pokoju jednoosoboweg omieszczących się po stronie tarasu wypoczynkowego można przejść w kierunku wspólnej przestrzeni balkonowej.

  opracowanie: Domek   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Domek Klonowy (szkielet drewniany) ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Domek Klonowy (szkielet drewniany), z kategorii Projekty domów szkieletowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy