Projekt domu Domek Piastowski (szkielet drewniany)

 • Powierzchnia użytkowa: 85,79m²
 • Powierzchnia zabudowy: 106,13m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Szkieletowe
 • Rodzaj dachu: Czterospadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 15,82 x 20,22 m
 • Kubatura: 214,48m³
 • Wysokość budynku: 5,95m2
 • Kąt nachylenia dachu: 30°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-005011

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 100,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut projektu
Odbicie lustrzane
Rzut projektu

Opis projektu

Klasyczny przestronny domek wykonany w szkielecie drewnianym. .

Na parterze zlokalizowano aż 3 sypialnie, salon z wyjściem do ogrodu, kuchnię, łazienkę, dosć spore pomieszczenie techniczne.

 

Domek Piastowski nawiązuje swoim wyglądem do historycznej polskiej zabudowy jednorodzinnej. Linia zabudowy przywodzi na myśl dawną zabudowę ziemiańską z klasycznym wejściem, które w tym wypadku wieńczy daszek podtrzymywany przez lekkie wsporniki w formie drewnianych filarów o prostym układzie geometrycznym. Bryłę budynku przykryto czterospadowym dachem, który podkreśla indywidualny charakter zabudowy i odróżnia ją od większości projektów z zadaszeniem dwuspadowym. Przy czym wszystkie pomieszczenia znajdują się na poziomie parteru a dom ma charakter parterowy.

Do drzwi wejściowych prowadzi wejście schodkowe, które na samej górze tworzy niewielki taras wejściowy. Po obu stronach drzwi widoczne są okna w układzie po dwa z każdej strony. Na tyłach domu zaplanowano nieduży, kameralny taras zewnętrzny. Delikatny i jednocześnie ciepły kolor ścian dobrze współgra z wyrazistą barwą dachówki. Tuż za progiem domu mieści się niewielki przedsionek stanowiący pierwsze pomieszczenie wewnątrz przestrzeni mieszkalnej. Prowadzi on bezpośrednio do większej strefy przejściowej w postaci holu, tworzącego zasadniczy ciąg komunikacyjny.

Z przedsionka można dostać się bezpośrednio do pomieszczenia technicznego, zlokalizowanego po stronie ściany frontowej. Na prawo od niego widoczna jest przestrzeń kuchenna zajmująca narożnik przy bocznej i frontowej ścianie budynku. Kuchnia ma układ pół otwarty i domyka strefę dzienną. Pokój dzienny biegnie wzdłuż ściany bocznej aż na tyły domu. Bliżej kuchni wyznaczono miejsce dla niedużej jadalni. Dalej znalazła się strefa wypoczynkowa z miejscem dla wygodnych foteli i małego stolika.

Na tyłach saloniku wyznaczono przejście drzwiowe w kierunku tarasu wypoczynkowego. Po drugiej stronie parteru zorganizowano typową strefę nocną. Mieści się tu m.in. kompaktowa łazienka, przestronna sypialnia dwuosobowa oraz dwa inne pokoje sypialne jednoosobowe, z miejscem do pracy i wypoczynku.

  opracowanie: Domek   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Domek Piastowski (szkielet drewniany) ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Domek Piastowski (szkielet drewniany), z kategorii Projekty domów szkieletowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy