Projekt domu Domek Podlaski (szkielet drewniany)

 • Powierzchnia użytkowa: 106.70 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 89.30 m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Szkieletowe
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 16,6 x 18,8 m
 • Kubatura: 457.40 m³
 • Wysokość budynku: 6,69 m
 • Kąt nachylenia dachu: 40°
 • Powierzchnia dachu: 150,6 m²
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-005013

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 000,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut projektuRzut projektu
Odbicie lustrzane
Rzut projektuRzut projektu

Opis projektu

Niewielki domek z poddaszem użytkowym w konstrukcji szkieletowej. Doskonale pasujący elewacjami do krajobrazu zieleni i charkteru wiejskiego. Ze względu na kształt brył i prosty dwu spadowy dach będzie tani w budowie. Może być wykorzystywany zarówno do celów letniskowych jak i całorocznych.

 

Domek Podlaski to wizja kompaktowego, szkieletowego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym do dyspozycji mieszkańców. Bryłę budynku przykryto dachem dwuspadowym o średnim kącie nachylenia. Wejście do obiektu zaplanowano pośrodku ściany frontowej, którą zgodnie z projektem tworzy dłuższy bok prostokąta, na planie którego osadzono bryłę budynku.   Charakterystycznym elementem jest sama strefa wejściowa, utrzymana w konwencji lekkiego, niewielkiego drewnianego ganku z dwuspadowym daszkiem, widniejącym tuż przed drzwiami domu. Na tyłach mieści się nieduży taras wypoczynkowy, zorganizowany po stronie pokoju dziennego. W projekcie uwzględniono symetryczny rozkład okien, rozmieszczonych rzędowo od frontu oraz w jednej linii pionowej przy bocznej ścianie domu.
Wewnątrz strefy mieszkalnej zdecydowano się na rozgraniczenie poszczególnych izb, przy czym wyjątek stanowi tu przestrzeń kuchenna, związana wyraźnie z pokojem dziennym. Z przedsionka znajdującego się zaraz za wejściem, domownicy przechodzą do zasadniczej strefy komunikacyjnej w postaci holu. W pobliżu znajduje się wejście do wydzielonej toalety. Dalej w głębi holu umieszczono schody prowadzące na poddasze użytkowe. Po prawej stronie holu rozciąga się wygodny pokój dzienny. Połowę tej strefy tworzy przestrzeń wypoczynkowa z miejscem na niedużą sofę, fotele i elegancki stolik. Pozostałą przestrzeń zajęła wydzielona po drugiej stronie jadalnia. Po stronie jadalni znalazło się wejście do kompaktowej kuchni, co ułatwia wygodne podawanie posiłków zarówno w jadalni jak i na tarasie, mieszczącym się po tej stronie domu. W drugiej części parteru zorganizowanej po przeciwnej stronie holu przewidziano miejsce dla dwóch pokojów, przedzielonych niedużą łazienką. Aby się do nich dostać należy przejść niewielkim korytarzem, stanowiącym strefę rozgraniczającą pomiędzy holem a linią pomieszczeń usytuowanych po tej stronie domu.

Na górze zaplanowano dwie rozłożyste strefy sypialne. Każda sypialnia posiada dodatkowe, wewnętrzne pomieszczenie garderoby. Do dyspozycji użytkowników poddasza oddano również kompaktową łazienkę, umieszczoną naprzeciwko schodów.


  opracowanie: Domek   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Domek Podlaski (szkielet drewniany) ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Domek Podlaski (szkielet drewniany), z kategorii Projekty domów szkieletowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy