Projekt domu Domek Ciepły (szkielet drewniany)

 • Powierzchnia użytkowa: 117.00 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 82.10 m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Szkieletowe
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 17.52 x 16.62 m
 • Kubatura: 450.90 m³
 • Wysokość budynku: 8.06 m
 • Kąt nachylenia dachu: 42 °
 • Powierzchnia dachu: 155,4 m²
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-005061

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 000,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut projektuRzut projektu
Odbicie lustrzane
Rzut projektuRzut projektu<

Opis projektu

Projekt o nazwie Domek Ciepły to atrakcyjna propozycja budynku wykonanego w technologii szkieletowej, z poddaszem użytkowym do dyspozycji domowników. Ten elegancki wizualnie obiekt jednorodzinny gwarantuje optymalne warunki mieszkalne. Wysoka dbałość o układ przestrzenny sprawia, że wszystkie strefy użytkowe odznaczają się dobrą funkcjonalnością i właściwą ergonomią użytkową. Budynek przykryto dwuspadowym dachem o spornym kącie nachylenia połaci. Charakterystyczny wygląd domu został osiągnięty poprzez zastosowanie wysokiego kontrastu między ciemnym pokryciem dachowym a jasną barwą elewacji budynku. Na  uwagę zasługują drewniane elementy wykończenia, nadające dodatkowego ciepła w wyglądzie zewnętrznym domu. Prostą strefę wejściową zaakcentowano poprzez zastosowanie trzystopniowego wejścia schodkowego, prowadzącego do samych drzwi domu. Z kolei przy tylnej ścianie budynku zorganizowano nieduży taras z zejściem schodkowym w kierunku planowanej części wypoczynkowej.

Zgodnie z założeniami projektowymi, wszystkie izby mieszkalne odznaczają się autonomią komunikacyjną i stanowią odrębne pomieszczenia, bez efektu przenikania się przestrzeni, stosowanego nader często w obrębie stref dziennych, łączonych z przestrzeniami kuchennymi. W omawianym wariancie kuchnia stanowi zwarte, osobne pomieszczenie dostępne z poziomu holu, stanowiącego zasadniczy układ komunikacyjny. Hol łączy się z przedsionkiem, będącym pierwszym pomieszczeniem wewnątrz budynku. Przy frontowej ścianie budynku zaplanowano schody prowadzące na górną kondygnację. W ten sposób środkowa strefa holu stanowi jednolitą, otwartą  całość, co poprawia wygląd centralnej części domu. Jednocześnie pod schodami zorganizowano mały, zamykany drzwiami schowek. Po prawej stronie holu znalazło się pomieszczenie techniczne, za którym umiejscowiono niewielkie wc. Po przeciwnej stronie holu na wysokości toalety zaplanowano wejście do przestronnej kuchni o układzie zamkniętym. Kuchnia zajęła miejsce w narożniku przy frontowej i bocznej ścianie budynku. Do tylnej ściany domu przylega natomiast zaplanowany w tym miejscu  pokój dwufunkcyjny. Sąsiaduje on z pokojem dziennym, w którym znalazło się miejsce dla części jadalnej i wypoczynkowej. Na tyłach pokoju dziennego wytyczono przejście w kierunku tarasu. Na górnej kondygnacji zorganizowano wygodną strefę nocną. Jej najważniejszym elementem stała się dwuosobowa sypialnia. Po obu jej stronach zaplanowano kolejne pokoje dwufunkcyjne z miejscem do pracy i wypoczynku.  Łazienkę umiejscowiono przy samych schodach po prawej stronie od wejścia na górę.

  opracowanie: Domek   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Domek Ciepły (szkielet drewniany) ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Domek Ciepły (szkielet drewniany), z kategorii Projekty domów szkieletowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy