Projekt domu Domek Lipowy (szkielet drewniany)

 • Powierzchnia użytkowa: 91.30 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 72,7 m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Szkieletowe
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 15,36 x 17,82 m
 • Kubatura: 367.80 m³
 • Wysokość budynku: 7,15 m
 • Kąt nachylenia dachu: 41°
 • Powierzchnia dachu: 96,9 m²
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-005062

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 000,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut projektuRzut projektu
Odbicie lustrzane
Rzut projektuRzut projektu

Opis projektu

Domek Lipowy to kompaktowa konstrukcja jednorodzinna przykryta klasycznym dachem dwuspadowym o sporym nachyleniu połaci. Twórcy projektu zwrócili uwagę na walory estetyczne budynku, decydując się na zastosowanie charakterystycznych ozdobników architektonicznych. Jednocześnie dom gwarantuje wysoką funkcjonalność wnętrza, a domownicy mają do dyspozycji parter i poddasze użytkowe, na którym urządzono wygodną strefę nocną. Strefa wejściowa mieści się pośrodku ściany frontowej, stanowiącej dłuższy bok prostokąta, na którego planie postawiono całą bryłę domu. Drzwi osłania lekki daszek, który wraz z podporami w formie delikatnych filarów tworzy niewielki taras frontowy, do którego prowadzi wejście schodkowe. Podwójne okna rozmieszczone symetrycznie po obu stronach drzwi posiadają dodatkowe zewnętrzne osłony w formie zamykanych, ozdobnych żaluzji drewnianych o tradycyjnym kształcie. Przy bocznej ścianie domu zaplanowano niewielki taras wypoczynkowy, którego zadaszenie tworzy jednocześnie podstawę balkonu znajdującego się na poziomie poddasza. Klasyczny przedsionek otwierający listę pomieszczeń wnętrza domu prowadzi dalej w kierunku niedużego holu, rozgraniczającego poszczególne strefy i izby mieszkalne. Na lewo od wejścia zaplanowano miejsce dla dwóch pokojów wielofunkcyjnych z miejscem do pracy i wypoczynku. Na końcu holu przy tylnej ścianie budynku zaprojektowano przestrzeń kompaktowej łazienki. Pozostałą część parteru zajmuje strefa dzienna, którą tworzy dwufunkcyjny pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym, mieszczącym się po frontowej stronie obiektu. Z tej samej strony urządzono cześć jadalną, natomiast w głębi pokoju dziennego rozciąga się strefa wypoczynkowa. Pośrodku ściany bocznej zaplanowano podwójne drzwi w kierunku tarasu. Schody mieszczą się w obrębie pokoju dziennego i biegną po stronie części wypoczynkowej, sąsiadując przez ścianę z łazienką. Na górze urządzono dwie duże strefy sypialne, przy czym jedna ma charakter sypialni dwuosobowej z dostępem do balkonu, natomiast druga spełnia rolę typowej przestrzeni dwufunkcyjnej. Naprzeciwko schodów zaplanowano jeszcze niewielką, funkcjonalną garderobę dostępną dla wszystkich użytkowników poddasza.

  opracowanie: Domek   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Domek Lipowy (szkielet drewniany) ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Domek Lipowy (szkielet drewniany), z kategorii Projekty domów szkieletowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy