Projekt domu Milicz 5 dws

 • Powierzchnia użytkowa: 133,01 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 115,92 m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Szkieletowe
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 17,38 x 22,8 m
 • Kubatura: 630 m³
 • Wysokość budynku: 8,45 m
 • Kąt nachylenia dachu: 42°
 • Powierzchnia dachu: 237,37 m²
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-005104

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 480,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut projektuRzut projektu
Odbicie lustrzane
Rzut projektuRzut projektu

Opis projektu

Dom w konstrukcji szkielet kanadyjski. 7 pokoi, 2 łazienki, aneks kuchenny, wiatrołap, kotłownia, garaż. Duży salon z aneksem kuchennym, kominkiem, schodami na poddasze i wyjściem na taras. Pięć pokoi na poddaszu (w tym trzy z balkonem).

 

 

Projekt domu Milicz 5 dws to przestronny budynek szkieletowy średniej wielkości, stanowiący intersującą propozycję mieszkalną dla kilkuosobowej rodziny. Bryłę budynku przykryto silnie nachylonym dachem o układzie dwuspadowym. W ramach obiektu udostępniono dwie kondygnacje użytkowe. Pierwsza z nich mieści się na poziomie parteru a druga ma formę wygodnego i funkcjonalnego poddasza. Wysoką estetykę zewnętrzną tworzy charakterystyczny układ elewacji drewnianej, wzbogaconej o elementy małej architektury, takiej jak widoczny po stronie wejściowej nieduży, zadaszony balkon oraz szeroka pół loggia, mieszcząca się na poziomie poddasza przy bocznej ścianie domu, tuż nad zadaszonym tarasem wypoczynkowym.

Strefa wejściowa wytyczona pośrodku ściany frontowej, została dodatkowo podkreślona poprzez zastosowanie eleganckiego wejścia schodkowego, zwieńczonego mini tarasem frontowym, z zadaszeniem wspartym na dwóch masywnych filarach drewnianych. Podobny układ podpór dachowych zastosowano po stronie tarasu wypoczynkowego. Z przodu budynku zorganizowano także funkcjonalną, jednostanowiskową strefę garażową. Na przedłużeniu garażu zaplanowano pomieszczenie gospodarcze, do którego prowadzą również osobne drzwi zewnętrze mieszczące się przy tylnej ścianie domu. Garaż uzyskał wygodne połączenie z reszta budynku, dzięki wytyczeniu drzwi od strony wewnętrznego korytarzyka, odseparowanego od innych stref mieszkalnych dodatkowymi drzwiami skrzydłowymi. Tuż za wejściem do domu usytuowano sporej wielkości wiatrołap z miejscem na garderobę wierzchnią. Tuz za nim, po lewej stronie zaprojektowano pokój w formie gabinetu lub biblioteki.

W środkowej części parteru, po lewej stronie widoczne są drzwi korytarzyka, stanowiącego łącznik z częścią garażową i kotłownią. Za korytarzem, przy tylnej ścianie domu umiejscowiono kompaktową łazienkę. Sąsiaduje ona przez ścianę z położonymi bardziej na prawo schodami, biegnącymi w kierunku poddasza. Na prawo od schodów rozciąga się obszerna strefa dzienna. Najwięcej miejsca zajmuje tu salon wypoczynkowy z kominkiem. Jadalnia mieści się na granicy salonu i kuchni. Część kuchenna o układzie otwartym, zajmuje miejsce w narożniku przy frontowej ścianie domu i wychodzi w kierunku jadalni, ułatwiając podawanie posiłków. Wyjście na taras zorganizowano od strony salonu wypoczynkowego.

Na górnej kondygnacji usytuowano obszerną strefę nocną, uzupełnioną o funkcjonalną przestrzeń użytkową w formie pokoju rekreacyjnego, zlokalizowanego tuż nad strefa garażową.

W ramach strefy nocnej wydzielono dwie średnie i jedną małą sypialnię jednoosobową oraz dużą sypialnię dwuosobową. Z poziomu sypialni dwuosobowej oraz jednego pokoju jednoosobowego można wygodnie przejść w kierunku wspólnej zewnętrznej przestrzeni widokowej. Kompaktowa łazienka, stanowiąca inne ważne pomieszczenie w tej części domu, zaplanowana została w przestrzeni mieszczącej się między schodami a pomieszczeniem rekreacyjnym.

  opracowanie: dom-projekt   
 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: Duża ilość pokojów
Projekt nam się spodobał ponieważ mimo normalnego metrażu ma aż 5 pokojów na górze wliczając w to rekrecyjny, a i nie zabrakło równeiz pokoju na dole co cieszy dodatkwo. Naturalny charkter domów szkieletowych nam bardzo odpowiada, a jeszcze bardziej szybkośc ich budowy. Możlwie, że niebawem zakupimy projekt. Aktualnie werfikujemy koszty budowy i zdolności kredytowe.
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Milicz 5 dws ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Milicz 5 dws, z kategorii Projekty domów szkieletowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy