Projekt domu Zawoja 3 dws

 • Powierzchnia użytkowa: 93,04m²
 • Powierzchnia zabudowy: 73,58m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Drewniane
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 18.40 x 16.50m
 • Wysokość budynku: 8,2m
 • Kąt nachylenia dachu: 43"
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-0059

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 650,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Niewielki, ale funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym. Z wiatrołapu wejście do kotłowni. Salon otwarty na komunikację i połączony z aneksem kuchennym. Na poddaszu dwa wygodne pokoje z łazienkami i dostępem do balkonu.

 

Projekt domu szkieletowego Zawoja to ciekawa propozycja budynku przeznaczonego dla kilkuosobowej rodziny, poszukującej projektu estetycznego i funkcjonalnego. Zawoja to dom o ładnym i charakterystycznym wyglądzie zewnętrznym i uporządkowanym wnętrzu. Elegancka, uporządkowana i atrakcyjna wizualnie bryła domu, przykrytego dość stromym, dwuspadowym dachem, zapewnia swoim mieszkańcom odpowiednią wygodę. Oddzielnie wydzielone zadaszenie tarasu widokowego, umieszczonego na drugiej kondygnacji nad wejściem głównym, w stylowy sposób podkreśla charakter tego obiektu. Ładnie zaznaczone wejście do domu zostało zrealizowane w centralnej części ściany frontowej. jednocześnie po obu stronach drzwi zaprojektowano okna z osobnymi przesłonami, zamykanymi od zewnątrz.

Na górnej kondygnacji widoczny jest charakterystyczny balkon, umieszczony przy bocznej ścianie domu, tuż nad tarasem wypoczynkowym. Na 93 m2 powierzchni użytkowej wyodrębniono wiele pomieszczeń. Sam wiatrołap, znajdujący się tuż za drzwiami wejściowymi, posiada na tyle dużo przestrzeni, że da się tutaj wydzielić miejsce na garderobę. Na pierwszej kondygnacji, po przejściu przez wiatrołap, przechodzimy do głównej strefy komunikacyjnej. Zgodnie z koncepcją architektoniczną, po lewej stronie parteru zaplanowano salon z aneksem kuchennym, z którego wygodnymi drzwiami przedostaniemy się na część tarasową domu. Praktyczne rozwiązanie, w postaci połączenia strefy jadalni i kuchni, zapewnia optymalne warunki przygotowywania posiłków, które mogą być w wygodny sposób rozdysponowywane w strefie jadalnej. Na wprost holu zlokalizowano schody prowadzące na poddasze. Po prawej stronie parteru znalazło się miejsce dla kotłowni oraz kompaktowej łazienki a także wygodnego pokoju wielofunkcyjnego. Natomiast na poddaszu stworzono idealne warunki do snu i wypoczynku.

Duży, wygodny hol prowadzi nas do dwóch komfortowych sypialni, połączonych z odpowiadającymi im dwiema przestronnymi łazienkami. Na poddaszu znalazło się w sumie miejsce dla dwóch stylowych balkonów, pełniących jednocześnie funkcję tarasów widokowych. Przy czym na każdy z nich możemy się dostać z poziomu innej sypialni, które zostały rozmieszczone po przeciwległych stronach tej kondygnacji.

  opracowanie: dom-projekt   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Zawoja 3 dws ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Zawoja 3 dws, z kategorii Projekty domów szkieletowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy