Projekt domu Chmielniki średnie r1

 • Powierzchnia użytkowa: 115,9m²
 • Powierzchnia zabudowy: 155m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Drewniane
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 23.00 x 19.00m
 • Wysokość budynku: 7,35m
 • Kąt nachylenia dachu: 35"
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-0060

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 3 150,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Parterowy dom o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Kominek w salonie z możliwością rozprowadzenia ciepła. Wydzielona kotłownia i spiżarka. Kuchnia częściowo otwarta na salon, trzy sypialnie w tym jedna z garderobą.

 

Chmielnicki średnie r1 to malowniczy dom mieszkalny o układzie parterowym ,stanowiący atrakcyjną propozycję dla kilkuosobowej rodziny. W architekturze zewnętrznej budynek nawiązuje do klimatu zabudowy wiejskiej w stylu wschodnio-staropolskim. Obiekt na planie rozciągniętego prostokąta gwarantuje przejrzyste rozdzielenie stref i pomieszczeń wewnętrznych, gwarantujących optymalna ergonomię i wygodę użytkową. Całość przykryto długim, czterospadowym dachem o średnim nachyleniu połaci.

Wejście do domu prezentuje elegancki i klasyczny kształt. Strefę wejściową podkreślają widoczne przed nią schody. Przed drzwiami uwagę obserwatora przykuwają cztery filary drewniane w formie wsporników podtrzymujących daszek opadający nad strefa wejściową. Zauważalna jest symetria okien po obu stronach drzwi wejściowych. Tuz nad wejściem na wysokości dachu widoczny jest ozdobny, drewniany fronton. Tuz po wejściu do budynku znajdujemy się w przestronny wiatrołapie, w którym znalazło się miejsce na nieduże meble ubraniowe. Podwójne drzwi zlokalizowane na końcu wiatrołapu prowadzą do zasadniczej przestrzeni mieszkalnej. Z koeli inne przejście umieszczone po lewej stronie wiatrołapu kieruje domowników do spiżarki, połączonej wewnętrznymi drzwiami ze strefą kuchenną.

W środkowej części domu rozpościera się sporej wielkości hol, stanowiący główny ciąg komunikacyjny przestrzeni mieszkalnej. Na końcu, przy tylnej ścianie budynku wydzielono miejsce dla jednoosobowej sypialni. Sąsiaduje ona z sypialnia dwuosobową, zlokalizowaną skrajnie w samym rogu. Kolejnym pomieszczeniem w tej części domu jest kompaktowa łazienka z wanna i toaletą. Kolejna dwuosobowa sypialnia zaplanowana została po stronie ściany frontowej. Dodatkowo z jej wnętrza można dostać się do garderoby, zamykanej drzwiami przesuwnymi. Po drugiej stronie domu rozciąga się strefa dzienna. Wcześniej, tuz za wiatrołapem wyznaczono wejście do pomieszczenia kotłowni.

W samej strefie dziennej zaplanowano miejsce dla przestronnego salonu z kominkiem. Na jego tyłach zlokalizowano podwójne drzwi w kierunku małego tarasu wypoczynkowego. W domu nie zaplanowano specjalnej strefy jadalnej, a miejsce na stół z krzesłami wydzielono w obrębie strefy kuchennej, lekko odseparowanej od salonu wypoczynkowego.

  opracowanie: dom-projekt   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Chmielniki średnie r1 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Chmielniki średnie r1, z kategorii Projekty domów szkieletowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy