Projekt domu Osiek 88

 • Powierzchnia użytkowa: 117,16m²
 • Powierzchnia zabudowy: 120,73m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Drewniane
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 22.25 x 17.10m
 • Wysokość budynku: 8,07m
 • Kąt nachylenia dachu: 38"
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-0061

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 750,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Funkcjonalny dom o prostej bryle budynku zapewniającej niskie koszty budowy i eksploatacji przy zachowaniu odpowiednich proporcji pomieszczeń. Salon może być powiększony przez likwidację ściany oddzielającej go od pokoju. Zadaszony taras zewnętrzny.

 

 

Projekt domu Osiek 88 to propozycja domu jednorodzinnego wykonanego w technologii szkieletowej. Budynek gwarantuje wysoka funkcjonalność przestrzeni dzięki wykorzystaniu dwóch kondygnacji mieszkalnych oraz dodatkowej strefy użytkowej w postaci jednostanowiskowego garażu, połączonego ‚z pozostała częścią domu wewnętrznym przejściem z poziomu wiatrołapu.

Wyjątkowo atrakcyjna wizualnie koncepcja architektoniczna związana jest zarówno z dobrze dopasowanym kształtem poszczególnych elementów wykończenia jak i ze stworzeniem estetycznej kompozycji kolorystycznej, dzięki wykorzystaniu dwóch odcieni jasnego drewna. Warto podkreślić pełne zadaszenie strefy tarasowej, rozciągającej się wzdłuż frontowej i bocznej ściany budynku. nad tarasem zaplanowano sporej wielkości loggię, zlokalizowana na poziomie poddasza przy bocznej ścianie obiektu. Część garażowa mieści się skrajnie po prawej stronie. Dalej na lewo zlokalizowano zadaszone wejście do domu.

W środku domu cała przestrzeń użytkowa została wyraźnie podzielona na poszczególne izby. Duzy wiatrołap to klasyczny przedsionek z miejscem na garderobę wierzchnią. Przechodzimy nim w kierunku korytarza. Na wprost widoczne jest’ wejście do łazienki. Idąc korytarzem docieramy do schodów prowadzących na poddasze. Po drugiej stronie korytarza zaplanowano przestrzeń kuchni o układzie zamkniętym. Aby się do niej dostać trzeba przejść przez wewnętrzne drzwi. Brak tu klasycznej strefy dziennej. Zamiast niej zaplanowano wydzielony, przestronny salon z jadalnią jako jedna izbą, do której wchodzimy osobnymi drzwiami z korytarza. W tym miejscu wydzielono dwoje podwójnych drzwi prowadzących na taras wypoczynkowy. Kotłownia mieści się na tyłach domu i można się do niej dostać wyłącznie z poziomu garażu.

Na górze przewidziano część mieszkalną, zlokalizowaną tuz nad parterem oraz część strychową, mieszcząca się nad przestrzenia garażową. Aby dostać się na strych należy wykorzystać drzwi od strony łazienki. na poddaszu zaplanowano przestrzeń sypialna dla czterech osób. Wydzielono sypialnie dwuosobowa oraz wie sypialnie jednoosobowe. Obie posiadają wyjścia drzwiowe w kierunku wspólnej loggii.

  opracowanie: dom-projekt   
 • Porady architekta

Czy ścianę między pokojem a salonem można usnąć?
Oczywisćie, jest to ścianka działowa pełniąca tylko funkcję odzielająca dwa pomieszczenia. Nie podtrzymuje ona cięzaru stropu w związku z tym jej usunięcie nie wymaga przeliczeń konstrukcyjnych i można ją usnąć nawet w czasie budowy ponieważ jest to nieistotna zmiana kosmetyczna. Z naszej strony weszelkie zgodny na jej wporwadzenie zostaną bezpłatnie dołączone do dodkumentacji projektowej. 

 

Jaka jest wysokość ścianki kolankowej?

Wysokość ścianki kolankowej w projekcie to 0,76 m. 

 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: Uroczy leśny dom
Działkę mam położona w lesie także Osiek 88 idalnie wkomponuje się w jej krajobaraz. Bardzo podoba nam sie pokrycie dachu projektu, duża kotłownia za garażem. Niestety w środku trochę po zmieniamy po swojemu. Przede wszystkim palnujemy zamienic miejscami na parterze kuchnie z pokojem , zadaszenie tarsau na froncie zostawimy bo bardzo nam się podoba, ale powiększymy też taras z lewej strony i jedne drzwi balkonowe w salonie zamienimy na okno. Strych planujemy przerobić na sauno - siłownie.
Autor:
Tytuł: Uroczy leśny dom
Działkę mam położona w lesie także Osiek 88 idalnie wkomponuje się w jej krajobaraz. Bardzo podoba nam sie pokrycie dachu projektu, duża kotłownia za garażem. Niestety w środku trochę po zmieniamy po swojemu. Przede wszystkim palnujemy zamienic miejscami na parterze kuchnie z pokojem , zadaszenie tarsau na froncie zostawimy bo bardzo nam się podoba, ale powiększymy też taras z lewej strony i jedne drzwi balkonowe w salonie zamienimy na okno. Strych planujemy przerobić na sauno - siłownie.
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Osiek 88 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Osiek 88, z kategorii Projekty domów szkieletowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy