Projekt domu Świdnica 31 dws

 • Powierzchnia użytkowa: 98,98m²
 • Powierzchnia zabudowy: 88,23m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Drewniane
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 18.70 x 16.95m
 • Wysokość budynku: 8,13m
 • Kąt nachylenia dachu: 40"
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-0063

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 750,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Funkcjonalnie i ekonomicznie pomyślany dom z poddaszem mieszkalnym. Program parteru stanowi zaprojektowany na wspólnej dużej przestrzeni salon z aneksem kuchennym. W salonie kominek i w narożu schody prowadzące na poddasze. Wydzielona kotłownia podnosi walory użytkowe domu. Na poddaszu znajdują się trzy wygodne sypialnie i łazienka. 

 

Świdnica 31 dws to miły dla oka projekt niespełna stumetrowego szkieletowego domu jednorodzinnego. Konstrukcję budynku przykryto klasycznym, dwuspadowym dachem, opadającym poza linię ścian przestrzeni mieszkalnej, zajmującej dwie kondygnacje – parterową i poddasze użytkowe. W ten sposób fragment dachu obejmuje fragment przestrzeni tarasowej.

Cały obiekt łączy w sobie elegancką linię zabudowy z wysoką użytecznością przestrzeni mieszkalnej. Przyjemny kontrast pomiędzy jasnym wykończeniem ścian zewnętrznych a ciemnym pokryciem dachu dodaje temu projektowi dodatkowego uroku. Warto zwrócić uwagę na loggię usytuowaną w części poddaszowej i górującą nad strefą tarasową domu zlokalizowaną przy bocznej ścianie budynku. Wysokie i masywne okna widoczne w strefie parterowej zapewniają dobry dostęp światła dziennego do wnętrza obiektu.

Strefa tarasowa tworzy jednolitą przestrzeń ciągnącą się wzdłuż frontowej i bocznej ściany domu. Widoczne są tutaj lekkie belki w formie filarów, podpierających od frontu i zaplecza domu odpadający dach oraz wspierających podstawę loggi, tworzącej dodatkowe zadaszenia głównej przestrzeni tarasowej dostępnej z poziomu salonu i jadalni.

Wejście do budynku znajduje się w bocznym sektorze ściany frontowej. Prowadzą do niego kilkustopniowe schodki. Tuż za drzwiami mieści sporej wielkości wiatrołap, w którym znalazło się wystarczająco dużo miejsca na to, by wstawić sporej wielkości szafę na ubrania. Stanowiąc pierwsze pomieszczenie wewnątrz domu, wiatrołap prowadzi do zasadniczej przestrzeni mieszkalnej. Przy czym osobne drzwi kierują domowników w stronę kotłowni, zlokalizowanej przy bocznej ścianie budynku. Na końcu wiatrołapu, naprzeciwko drzwi frontowych znajduje się przejście w stronę holu. Stanowi on główną przestrzeń komunikacyjną. Z poziomu holu dobrze widoczne są schody usytuowane na końcu, tuż przy tylnej ścianie domu. Gwarantują one bezpieczne i wygodne przejście w kierunku poddasza. Schody domykają przestrzeń salonu, który wraz z jadalnią tworzy zasadniczą strefę dzienną. Nieco odseparowana od salonu kuchnia wychodzi bezpośrednio w stronę jadalni, co z punktu widzenia wygody przygotowywania i podawania posiłków również ma swoje znaczenie. Ponadto miłośników tarasowego party z pewnością ucieszy widok drugich, oddzielonych drzwi okiennych prowadzących na część strefy tarasowej dostępnej od strony ściany frontowej domu. Blisko jest stąd do kuchni, co zapewnia bezkolizyjny catering i wygodę dla biesiadników.

Przed schodami po prawej stronie widoczne jest wejście do łazienki. Jej kompaktowe rozmiary pozwoliły na optymalne wykorzystanie przestrzeni, w której zmieści się zarówno kabina prysznicowa jak i niezbędna w każdym domu pralka. Na górze zaplanowano strefę nocną z dwiema dwuosobowymi sypialniami, pojedynczym pokojem jednoosobowym oraz łazienką dostępną dla wszystkich użytkowników poddasza. Sypialnie usytuowane na lewo, przy bocznej ścianie domu posiadają niezależne wyjścia w stronę wspólnej loggi.

  opracowanie: dom-projekt   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Świdnica 31 dws ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Świdnica 31 dws, z kategorii Projekty domów szkieletowych.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy