Projekt domu Szczepanowo 5

 • Powierzchnia użytkowa: 292.38m²
 • Powierzchnia zabudowy: 212.82m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 24.00 x 22.70m
 • Wysokość budynku: 9,47m
 • Kąt nachylenia dachu: 38
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-0071

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 3 750,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Dom jednorodzinny, dwulokalowy. Każdy lokal posiada osobne wejście. Jeden z lokali mieszkalnych zajmuje połowę powierzchni parteru oraz całe poddasze, od którego prowadzą schody z salonu. Drugi lokal usytuowany wyłącznie na połowie parteru.

 

Projekt Szczepanów to koncepcja domu o charakterystyce bliźniaczej, z niesymetrycznym podziałem przestrzeni mieszkalnej. Schody prowadzące na górną kondygnację zlokalizowane zostały w strefie dziennej na poziomie jednego z lokali mieszkalnych. Jego mieszkańcy mają też wyłączny dostęp do górnej strefy mieszkalnej. Drugi lokal mieszkalny stanowi jednokondygnacyjną przestrzeń mieszkalną. Obiekt jako całość odznacza się wysokimi walorami estetycznymi oraz dbałością o optymalną funkcjonalność użytkową wnętrza. Całą konstrukcję traktowaną jako jednolity obiekt mieszkalny przykrywa wielkospadowy dach o symetrycznym układzie połaci.

W warstwie zewnętrznej uwagę przykuwa ładnie zaznaczony fronton, z pojedynczym układem kolumnowym w formie filarów podtrzymujących zadaszenie strefy wejściowej domu. Taras frontowy podkreślają też charakterystyczne trzystopniowe schody. Układ kolorystyczny prezentuje spójną wizję, w której jasna elewacja ścian łączy się z ciemniejszym pokryciem dachowym i drewnianą stolarką okienno-drzwiową. Każda rodzina może korzystać z kameralnego tarasu zewnętrznego zlokalizowanego przy tylnej ścianie budynku.

W części parterowej domu ogółem do dyspozycji mieszkańców oddano jedną rozłożystą strefę dzienną oraz kilka pomieszczeń użytkowo-technicznych. Wśród nich trzeba wskazać na wiatrołap z miejscem na garderobę wierzchnią, sąsiadujące z nim bezpośrednio pomieszczenie garderoby oraz zlokalizowaną przed strefą dzienną kotłownię i niewielką łazienkę. Kuchnia stanowi osobną przestrzeń, odsuniętą od jadalni i sąsiadującą z nią od południa.

Na górnej kondygnacji do dyspozycji domowników oddano przestronną pół loggię. Wśród pomieszczeń użytkowych na uwagę zasługują trzy jednoosobowe oraz jedna dwuosobowa sypialnia. Z poziomu sypialni dwuosobowej oraz innego pokoju w formie jednoosobowej przestrzeni dwufunkcyjnej udostępniono oddzielne drzwi w kierunku wspólnej loggii. Na górze mieszczą się również dwie przestronne łazienki, o zbliżonym układzie przestrzennym.

 

 

Technologia:

ściany wewnętrzne: pustaki ceramiczne,

ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne + styropian,

strop: płyta żelbetowa,

pokrycie dachu: dachówka ceramiczna.

  opracowanie: dom-projekt   
 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: Bliźniak ukryty :)
Wybraliśmy ten projekt ponieważ musieliśmy szukać wśród blizniaków ze względu na gabaryty działki. W szczepanowie spodobało nam się to że wogóle nie widać jak by to był dom typu bliźniak i to chyba jego największy atut, który zadecydował o zakupie tego projektu. Chociaż wnętrze na tyle dobrze zaprojektowane, że oprócz paru ścianek działowych i otworów okiennych nic niezmienialiśmy
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Szczepanowo 5 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Szczepanowo 5, z kategorii Projekty domów w zabudowie bliźniaczej.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy