Projekt domu Chmielów drewniany + garaż

 • Powierzchnia użytkowa: 96,83m²
 • Powierzchnia zabudowy: 162m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Drewniane
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 24.80 x 18.20m
 • Wysokość budynku: 6,59m
 • Kąt nachylenia dachu: 30"
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-0090

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 850,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Projekt chmielów przeznaczony jest dla osób ceniących sobie przytulność i spokój płynące z zastosowania tradycyjnej formy elewacji – drewna. Proporcje i użyte w projekcie dodatki sprawiają, że już pierwsze wrażenie daje nam obraz tego, czego możemy się spodziewać wewnętrzu – przestronnych, przytulnych pomieszczeń usytuowanych na jednym poziomie, czyli komfortu użytkowania w najczystszej postaci.


Otwarta koncepcja części dziennej ma na celu połączenie najważniejszych pomieszczeń –kuchni, jadalni i salonu - w jedną całość. Potęguje to przede wszystkim uczucie przestrzeni, z zachowaniem odpowiedniej funkcjonalności każdej z części. Praktyczność użytkowania jest jednym z głównych cech tego domu – sypialnie zaprojektowano w sposób dający jak największą ustawność pomieszczenia i możliwości jego dostosowania do indywidualnych gustów, łazienka gwarantuje możliwość ustawienia wszystkich niezbędnych elementóww jednym pomieszczeniu, duża kotłowania i wiatrołap pozwolą natomiast wykonywać codzienne czynności z niespotykaną dotąd przyjemnością i łatwością.

  opracowanie: dom-projekt   
 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: Mój Chmielów ;)
Tego chyba szukamy prosta klasyczna bryła w szkielecie drewnianym, co zwiastuje szybką i tanią budową. Kuchnia z widokiem od ganku, spora kotłownia i uroko osobisty zadecydował, że stał sie prawie naszym ideałem bo oczywiście nie obejdzie się bez lekkich przeróbek. Głównie planujemy kominek przenieść na scianę od komina z kotłowni, aby nie budować dwóch kominów i wszystko podpiąć pod jeden. Rozważamy również zastąpienie paru drzwi tarasowych na okna, al e musmy zoabczyć jak to wypadnie wizualnie.
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Chmielów drewniany + garaż ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Chmielów drewniany + garaż, z kategorii Projekty domów z bali.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy