Projekt domu Antracytowy G2

 • Powierzchnia użytkowa: 145,30 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 157,24 m²
 • Garaż: Dwustanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 22,15 m x 22,95 m
 • Kubatura: 835,04 m³
 • Wysokość budynku: 7,62 m
 • Kąt nachylenia dachu: 35°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-003620

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 200,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty


Odbicie lustrzane

Opis projektu

Dom jednorodzinny według projektu Antracytowy G2 to zmodyfikowana wersja projektu Antracytowy. Dom posiada dwie kondygnacje, parter i poddasze użytkowe.

 

W odróżnieniu od pierwszego projektu Antracytowy, w tej wersji przewidziano budowę dwustanowiskowego garażu samochodowego, który zajął m.in. miejsce przeznaczone w innym wariancie domu na pomieszczenie gospodarcze. Sama bryła budynku mieszkalnego posiada kształt dwóch, złączonych ze sobą prostokątów. Wśród pomieszczeń zlokalizowanych w parterowej części domu, znalazło się miejsce dla sypialni, posiadającej własne wejście do odrębnej łazienki i przestronnej garderoby.

 

Kolejny ważny element przestrzeni tworzy strefa dzienna z jadalnia i salonem. Jest to spójny fragment domu, a z obu części tej strefy istnieje niezależne wyjście na atrakcyjny taras wypoczynkowy. Duża ilość przeszkleń tej części domu gwarantuje odpowiedni dopływ światła dziennego. W sąsiedztwie strefy jadalnej wyznaczono przestrzeń kuchenną, która łączy się z osobnym pomieszczeniem spiżarni. Bliżej korytarza wejściowego usytuowano toaletę i schody, prowadzące na górną kondygnację.

 

Na parterze mieści się także kotłownia, do której można dostać się z głównego korytarza. Na poddaszu prosty układ komunikacyjny zasadza się na linii korytarza, z którego można się dostać do poszczególnych pomieszczeń zlokalizowanych na górnej kondygnacji. Po wejściu na górę można udać się bezpośrednio w kierunku zlokalizowanej w samym rogu przestronnej łazienki, bądź wybrać odwrotny kierunek i znaleźć się w pokoju, zaprojektowanym w charakterze gabinetu.

 

W głównie linii korytarza mieszczą się drzwi wejściowe prowadzące do dwóch osobnych pokojów wielofunkcyjnych, z miejscem do spania i z przestrzenią wydzieloną do pracy. Na górze znalazło się ponadto miejsce dla pomieszczenia gospodarczego, przeznaczonego na pralnię. Na górze zlokalizowano tez taras widokowy i wyjście balkonowe, dostępne z poziomu pokoju.

 

Technologia:

ściany zewnętrzne: pustaki Porotherm

strop: konstrukcja żelbetowa

dach: konstrukcja drewniana

ogrzewanie: gazowe

  opracowanie: mak architekci   
 • Porady architekta

Podoba mi się projekt domu Antracytowy g2, wolał bym mieć jednak taras usytuowany za garażem, czy mogę zmienić jego położenie i wprowadzić wyjscie na niego z innego miejsca w salonie?


Oczywiście, jeśli woli Pan mieć taras za garażem po lewej stronie od salonu w wersji standardowej projektu, można tam go przenieść w projekcie na etapie zagospodarowania budynku do terenu działki. Do dokumentacji projektu dołączymy bezpłatną autorską zgodę umożliwiającą wykonanie tej modyfikacji

 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: mnogość tarasów
Projekt przykół naszą uwagę nie szablonową bryłą z jednej strony prostą i ekonomiczną w konstrukcji, a jednak wybijając go z tłumy domków z dachem dwuspadowym. Najbardziej spodobała nam się mnogość tarasów w budynku, która sprzyja spedzaniu czasu na dworzu i opalaniu a nie w murach. Nawet fajnie pomyślano balkon przy pralni na górze gdzie zaraz mozna wywieścić całe pranie a nei latać z nim na taras dolny. Do kotłwoni zamiast okna planujemy zrobić drzwi, a nie okno z zewnątrz reszta zostawiam bez zmian raczej. Sypialnia z łazienką i graderobą na parterze - prawdziw majstersztyk !!!
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Antracytowy G2 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Antracytowy G2, z kategorii Projekty domów z poddaszem użytkowym.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy