Projekt domu Homekoncept-01

 • Powierzchnia użytkowa: 193,74 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 177,4 m²
 • Garaż: Dwustanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Minimalne wymiary działki: 24,7 x 24,95 m
 • Kubatura: 1108 m³
 • Wysokość budynku: 8,3 m
 • Kąt nachylenia dachu: 35°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-00365

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 3 300,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty


Odbicie lustrzane

Opis projektu

Wielu naszych klientów nie może się często zdecydować, co do architektury domu. Z jednej strony wiele osób lubi nowoczesność, przestronne wnętrza, ciekawą kolorystykę opartą na bieli i odcieniach szarości. Z drugiej jednak strony dużym powodzeniem cieszą się klasyczne elementy architektury czy wystroju wnętrza, dające poczucie przytulności i intymności – tak potrzebnych w każdej rodzinie. Właśnie dla takich osób przygotowano ten projekt. Łączy on nowoczesność z klasycznymi materiałami wykończeniowymi – przede wszystkim drewnem. Nadaje to projektowi wyjątkowego charakteru.

 

Nie inaczej jest również we wnętrzu – duże przestronne pomieszczenia tak w części dziennej (na parterze), jak i nocnej (na poddaszu) wydają się być symbiozą obu stylów. Chłodna biel ścian i kamienne dodatki zostaje wyśmienicie dopełniona ciepłymi akcentami drewnianymi, między innymi podłogą oraz świetnie wkomponowanymi blatami, drzwiami czy roletami. Tego typu połączenie wprowadza również dynamizm wnętrza, a także poczucie spokoju, ładu i czystości.

 

Nie bez znaczenia pozostają również walory użytkowe – dwustanowiskowy garaż, spiżarnia czy gabinet na parterze, a także przyjemne i jasne cztery sypialnie na piętrze. Wszystkie wspomniane elementy – synteza stylów, rozprężenie wynikające z dużych przestrzeni, a także wysoka użyteczność pomieszczeń tworzą razem jedną z ciekawszych propozycji domu dla pięcioosobowej rodziny.

 

Dostępne warianty: 

 

Wariant 1: dom z dodatkowym pomieszczeniem za garażem oraz stropem Terriva

Wariant 2: dom skrócony, z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym za garażem oraz z dachem nad garażem

Wariant 3: dom z antresolą nad salonem, powiększonym gabinetem oraz zmienioną aranżacją poddasza

Wariant 4: dom z usuniętą ścianą dzielącą komunikację i jadalnię

 

Warianty dostępne do projektu domu HomeKoncept-01 ENERGO:

 

Wariant 1: dom z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym przy garażu i zmianami w stolarce okiennej

Wariant 2: dom z doprojektowaną wiatą przy garażu

Wariant 3: dom ze zlikwidowanymi oknami kolankowymi, z wejściem na taras poprzez lukarnę Wariant 4: dom z dodatkowymi pomieszczeniami gospodarczymi za garażem, powiększoną kuchnią kosztem łazienki oraz przearanżowanym poddaszem

Wariant 5: dom wydłużony i poszerzony, z garażem dosuniętym do bryły domu, bez ściany pomiędzy jadalnią a schodami, ze zmienioną aranżacją poddasza

Wariant 6: dom o kącie nachylenia dachu 38 stopni oraz z kotłownią na paliwo stałe

 

 

Powierzchnia użytkowa podana bez garażu. 

 

Technologia wykonania: 

 

Ściany: dwuwarstwowe -  pustak ceramiczny 25 cm + styropian

Stropy: żelbetowe wylewane

Schody: jednobiegowe żelbetowe

Dach: dachówka ceramiczna 

  opracowanie: Homekoncept   
 • Porady architekta

Czy projekt można zamówić w odbiciu lustrzanym?

Obecnie praktycznie każdy projekt można w tej samej cenie zamówić w wersji odbicia lustrzanego. Wybór należy oczywiście do Inwestora jaki układ mu pasuje najbardziej. Zaleca się jednak, aby taras, salon oraz miejsca gdzie przebywamy najczęściej były usytuowane na stronę południową, zachodnią. Natomiast garaż na stronę północną, wschodnią bardziej narażoną na wiatr, śnieg etc.

 

Jaki rodzaj wentylacji zastosowano w tym projekcie?


W projekcie Domkoncept 1 zrezygmowamno z stadadowej wentylacji grawitacyjnej na rzecz nowczesnej wentylacji mechanicznej tzw. rekuperacja.

 

Z garażu chcielibyśmy zrobić część usługową. Czy jest to możliwe?


Jak najbardziej, istnieje możliwość zmiany funkcjonalności pomieszczeń na etapie adaptacji budynku do terenu. Oprócz tego należało by zastąpic bramę garazową zwykłymi drzwiami i oknami. Oczwiście wszelki potrzebne zgody na zmianę dołączymy bezpłatnie do dokuentacji. 

 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: Nasz Koncept na dom
Prosta bryła budynku i konstrukcja dachu a mimo to prezentuje się przez garaż wyrzucony na bok bardzo ciekawie. Dzięki garażowi z boku powstaje fajne miejsce na basen czy jakieś patio grillowe przy domu co się nam bardzo spodobało. Cała rodzinka jest również zachwycona dodatkowym tarasem nad garażem. Czekamy na warunki oby wszystko pasowało z tym projektem bo szukać na nowo czegoś równie fajnego już się nie chce :)
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Homekoncept-01 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Homekoncept-01, z kategorii Projekty domów z poddaszem użytkowym.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy