Projekt domu Homekoncept-02

 • Powierzchnia użytkowa: 159,77 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 146,13 m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Minimalne wymiary działki: 23,7 x 22,35 m
 • Kubatura: 960,2 m2
 • Wysokość budynku: 8,2 m
 • Kąt nachylenia dachu: 35°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-00366

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 3 100,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty


Odbicie lustrzane

Opis projektu

Duży dom jest marzeniem każdego. Trudno jednak znaleźć projekt oferujący naprawdę niebanalne rozwiązania, atrakcyjną bryłę, a przy tym stosunkowo atrakcyjny koszt wykonania. Dla osób szukających czegoś naprawdę ciekawego nasi projektanci zaprojektowali ten dom.

 

Przede wszystkim jego główną zaletą jest mnogość nowoczesnych rozwiązań, które zostały wkomponowane w bryłę główną budynku. Rozwiązania te to przede wszystkim jednostanowiskowy garaż oddzielony od reszty budynku, a jednocześnie połączony z nim poprzez duży balkon, miejsce na basen, duże powierzchnie przeszklone, a także wykorzystanie atrakcyjnych materiałów i kolorystki.

 

Całość ulokowana została w oparciu o prostą formę przy jednocześnie zachowanym dużym dynamizmie wnętrza oraz operowaniu nowoczesnym trendem tworzenia jednorodnych dużych powierzchni o zróżnicowanej funkcji. Tego typu działanie poskutkowało piękną częścią dzienną – kuchnią, jadalnią oraz częścią wypoczynkową, które budują nieustanny kontakt pomiędzy domownikami i ich gośćmi. W połączeniu z ogromnymi powierzchniami przeszklonymi wnętrze, mimo dużych rozmiarów, staje się jeszcze obszerniejsze – po prostu wychodzi poza budynek.

 

Nie można nie wspomnieć również o poddaszu, które staje się bardzo wygodne nie tylko dzięki dużym trzem sypialniom, ale również dzięki dwóm łazienkom. Należy również zaznaczyć niewątpliwy atut tej części domu – dostęp do balkonu pozwoli cieszyć się świeżym powietrzem bez konieczności schodzenia na dół. Dla osób lubiących kontakt z naturą będzie to niewątpliwy atut tego domu.

 

Powierzchnia użytkowa podana bez garażu. 

 

Technologia wykonania: 

 

Ściany: dwuwarstwowe -  pustak ceramiczny 25 cm + styropian

Stropy: żelbetowe wylewane

Schody: jednobiegowe żelbetowe

Dach: dachówka ceramiczna 

  opracowanie: Homekoncept   
 • Porady architekta

Nie chcieli byśmy mieć kuchni na zasadzie otwartej przestrzeni z salonem. Czy można to jakoś zmienić?


Oczywiście, wystarczy zaplanować i wstawić ścianki działowe dzięki, którym oddzielimy kuchnię od salonu. Jest to zmiana kosmetyczna, którą można wykonać nawet podczas budowy domu.

 

Projekt nie mieści nam się na działce (na szerokość), co można zrobić, aby nie pomniejszać budynku a zyskać brakujące centymetry?


Z jednej strony budynku okien już nie ma, a z drugiej ich likwidacja spowoduje zbyt słabe doświetlenie salonu i kuchni, także najłatwiejsze i najtańsze rozwiązania jakimi była by likwidacja okien odpadają. Najsensowniejszym rozwiązaniem, aby nie ruszać ścian nośnych budynku i zmniejszać powierzchni użytkowej w domu byłoby przesunięcie całej bryły garażu bliżej domu. Oczywiście zgody na taką przeróbkę również bezproblemu dołączymy do dokumenatcji. 

 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: Ciekawe rozwiązania
My również rozważamy ten projekt. Początkwo spodbał nam się domkoncept - 1, ale jednak ten jest mniejszy metrażowo a budżet też ograniczony mamy. Ciekawe rozwiązania jak pustka nad salonem, duży balkon od sypialni połączony z tarasem nad garażem, ciekawe przeszklenia na budynku garażu i domu, prosta bryła z tym czymś - minimalizm jaki lubimy to wszystko sprawia, że jużchcemy go budować :). Zastanawiamy się czy pomiędzy stołem w jadalni a salonem nie postawic słupa, kawałka ścianki działowej na telewizor, a jednocześnie odzielającej te dwie strefy.
Autor:
Tytuł: antresolowa przestrzeń
Od zawsze podobały mi się antresole i otwarte przestrzenie ten dom to spełnia w 100%. Planujemy parę przeróbek między innymi nad garażem wprowadzić zadaszenie, miałbym wówczas większą sypialnię, a sam garaż przeznaczyć na gabinety ponieważ ten domu jest dosyć mały.
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Homekoncept-02 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Homekoncept-02, z kategorii Projekty domów z poddaszem użytkowym.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy