Projekt domu D27A

 • Powierzchnia użytkowa: 175,05 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 144,15 m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 20.77 x 21.30 m
 • Kubatura: 856,00 m³
 • Wysokość budynku: 8,03 m
 • Kąt nachylenia dachu: 35°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-004528

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 250,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Dom D27A jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, szukających wygodnego, tradycyjnego domu z poddaszem i garażem jednostanowiskowym. Prosta, czysta bryła oraz harmonijny podział w elewacjach czynią ten dom klasycznie eleganckim.

Podstawowym założeniem przyjętym przy projekcie budynku było harmonijne wpisanie się w naturalny krajobraz. W elewacji budynku poprzez materiał zaakcentowano wyraźnie, strefę wejściową. W bryle budynku oddzielono także funkcję mieszkalną dzienną od nocnej.

 

Projekt domu D27A posiada klasyczny układ pomieszczeń, a sama bryła budynku zwieńczona została wielopołaciowym, dwuspadowym dachem. Jest to dom średniej wielkości, który spełni wiele potrzeb mieszkalnych swoich użytkowników. W bryłę domu wpisany został również budynek garażu jednostanowiskowego. Drzwi wejściowe, delikatnie odsunięte od centralnego punktu ściany frontowej, umieszczone zostały mimo wszystko w jej środkowej części. Wejście zostało dodatkowo podkreślone poprzez stworzenie niewielkiej przestrzeni tarasowej, zwieńczonej dwoma stopniami dość płaskich schodów.

Biorąc pod uwagę architekturę zewnętrzną i wewnętrzną, projekt budynku łączy w sobie dużą funkcjonalność wnętrza, z estetycznym wyglądem bryły zewnętrznej. Ciemna tonacja stolarki okiennej i drzwiowej tworzy interesujący i dobrze zgrany efekt kontrastu z odcieniem bieli poszczególnych ścian. Wskazując na wygląd zewnętrzny i ogólny kształt bryły budynku, należy podkreślić, że na prawo od wejścia głównego znajduje się brama garażowa, a na tyłach domu rozciąga się część tarasowa. Dobre wrażenie sprawiają elegancko wykonane balkony, znajdujące się na poddaszu domu. Umieszczono je przy bocznej oraz na tylnej ścianie budynku.

Wnętrze domu mieści szereg pomieszczeń, rozlokowanych na dwóch kondygnacjach - parterowej oraz na poddaszu użytkowym. Tuż za drzwiami wejściowymi znajduje się mały przedsionek, za którym rozciąga się rozłożysty hol, stanowiący główny ciąg komunikacyjny tej strefy domu.

Tuż przy holu zaprojektowano przestrzeń wygodnego salonu oraz sporej wielkości jadalni, która stanowi łącznik z przestrzenią kuchenną, przy której wydzielono miejsce dla przydatnej spiżarni. Na taras można się dostać za pomocą wygodnych podwójnych drzwi balkonowych, zlokalizowanych tuż przy jadalni. Poza tym w tej części domu mieści się również sporej wielkości gabinet oraz niewielka łazienka. Przestrzeń parteru uzupełnia budynek garażu oraz kotłownia, do której prowadzą oddzielne drzwi od strony przedsionka. Schody zostały zlokalizowane w holu i prowadzą na w pełni użytkowane poddasze. W tej części domu przewidziano miejsce dla trzech pokoi oraz dla oddzielnej sypialni. Na górze ulokowano także jedną dużą i jedną kompaktową łazienkę.

 

Zestawienie powierzchni:

 

Parter

1. PRZEDSIONEK 2,67 m²

2. HOL 15,01 m²

3. KUCHNIA+SPIŻARNIA 6,04 m²

4. JADALNIA 18,46 m²

5. SALON 23,52 m²

6. GABINET 14,41 m²

7. ŁAZIENKA 3,79 m²

Razem: 83,90 m²

8. KOTŁOWNIA 6,46 m²

9. GARAŻ 18,95 m²

T.1 TARAS 4,36 m²

T.2 TARAS 20,76 m²

 

Poddasze

1. SCHODY 4,08(4,08)m²

2. KORYTARZ 7,69(7,69)m²

3. POKÓJ 13,65(17,50)m²

4. POKÓJ 14,00(18,81)m²

5. POKÓJ 15,54(15,78)m²

6. POKÓJ 16,86(20,15)m²

7. ŁAZIENKA 13,02(16,56)m²

8. ŁAZIENKA 6,31(7,60)m²

Razem: 91,15(108,17)m²

B.1 BALKON 1,73 m²

 

(w nawiasie podano powierzchnię po podłodze)

 

 

Technologia wykonania:

 

Ściany zewnętrzne: murowane z ociepleniem.

strop: terriva

konstrukcja dachu: drewniana

pokrycie dachu: blachodachówka,

elewacja: tynk cienkowarstwowy

  opracowanie: Artinex   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu D27A ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu D27A, z kategorii Projekty domów z poddaszem użytkowym.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy