Projekt domu HomeKoncept-25

 • Powierzchnia użytkowa: 142,16 m²
 • Powierzchnia zabudowy: 125,34 m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Nie
 • Minimalne wymiary działki: 16,05 x 22,7 m
 • Kubatura: 833 m³
 • Wysokość budynku: 8,33 m
 • Kąt nachylenia dachu: 37°
 • Powierzchnia dachu: 208 m²
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-005078

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 600,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Rzut projektuRzut projektu
Odbicie lustrzane
Rzut projektuRzut projektu

Opis projektu

HomeKoncept 25 jest węższą wersją projektu HomeKoncept 12, który można wybudować na bardzo wąskiej działce o szerokości jedynie 16.05 metra. Dzięki swojemu urokowi i praktyczności rozwiązań z pewnością przyciągnie uwagę inwestorów. Dzięki swojej prostocie, połączonej z optymalną powierzchnią, a co za tym idzie – niskimi kosztami realizacji będzie idealny dla wszystkich inwestorów, marzących o własnej posiadłości. Jest to niewielki, przytulny i zarazem bardzo ekonomiczny dom, który przy tym posiada funkcjonalny i ergonomiczny rozkład wnętrza.

Wymieniając zalety projektu HomeKoncept 25 nie sposób nie wspomnieć o przestronnej części dziennej, o powierzchni użytkowej 45 m2. Dodając do tego antresolę nad salonem otrzymujemy naprawdę przestronne wnętrze, które możemy bardzo interesująco zaaranżować.

 

Projekt domu HomeKoncept-25 to wizja nowoczesnego budynku jednorodzinnego z poddaszem użytkowym. Średniej wielkości obiekt mieszkalny posiada dodatkową strefę garażową z miejscem na jedno auto. Całość konstrukcji przykryto dwuspadowym dachem o średnim nachyleniu połaci. Ściana frontowa stanowi krótszy bok budynku. Koncepcja architektoniczna stawia tu na istotne walory użytkowe przestrzeni mieszkalnej, na co wyraźnie wskazuje oszczędna stylistyka zewnętrza, unikająca dodatkowych ozdobników i elementów małej architektury.

Proste linie ścian determinują odpowiedni układ przestrzeni wewnętrznej, w której wyodrębniono różne strefy użytkowe. Zaplanowany rozkład pomieszczeń ukazuje kompromis pomiędzy chęcią budowania wspólnej, szerszej przestrzeni oraz wydzielaniem mniejszych izb i pomieszczeń. W efekcie w części parterowej domu funkcjonują dwie wyraźnie oddzielone strefy użytkowe. Pierwsza z nich tworzy strefę dzienną, zlokalizowaną na tyłach domu, a druga obejmuje strefę techniczno-użytkową, rozmieszczoną bliżej frontowej części obiektu. Za drzwiami wejściowymi znajduje się wiatrołap, którym można przejść w kierunku holu lub skierować się w przeciwną stronę, gdzie zaplanowano praktyczną garderobę. Za garderobą mieści się kotłownia, stanowiąca łącznik, za pomocą którego można wygodnie dostać się do strefy garażowej. Strefa dzienna składa się z salonu, jadalni i kuchni. Przy czym jadalnia została umieszczona bliżej kuchni i wpisuje się w przestrzeń przygotowywania posiłków.

Salon wypoczynkowy zajął miejsce po przeciwnej stronie jadalni. Przy tylnej ścianie budynku, po stornie salonu wytyczono przejście drzwiowe w kierunku tarasu. Pomiędzy strefami domu ciągnie się część komunikacyjna, rozdzielająca poszczególne obszary parteru. Tuz przed strefą dzienną zlokalizowano schody prowadzące na poddasze. Po przeciwnej stronie schodów wydzielono miejsce dla kompaktowej łazienki.

Na poddaszu zaplanowano strefę nocną, gwarantującą odpowiedni wypoczynek. Można go uzyskać korzystając z trzech pokojów, z których dwa oferują pojedyncze miejsca sypialne, a trzeci ma formę dwuosobowej sypialni. Bezpośrednio z korytarza dostępna jest funkcjonalna garderoba a naprzeciwko schodów zaplanowano wygodną łazienkę.

  opracowanie: Homekoncept   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu HomeKoncept-25 ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu HomeKoncept-25, z kategorii Projekty domów z poddaszem użytkowym.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy