Projekt domu Anka dr-ST (DR-ST)

 • Powierzchnia użytkowa: 117.6m²
 • Powierzchnia zabudowy: 83.5 m²
 • Garaż: Brak
 • Technologia: Szkieletowe
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 20.75 x 19.05 m
 • Kubatura: 512 m³
 • Wysokość budynku: 8.32 m
 • Kąt nachylenia dachu: 40°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-00540

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 3 628,50 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Niewielki dom mieszkalny, parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Prosta klasyczna bryła budynku, została przykryta dwuspadowym dachem. Ciekawe, proste, nowoczesne elewacje. Dodatkowy pokój na parterze.

  opracowanie: MTM Styl   
 • Porady architekta

Czy powierzchnie na piętrze liczone są po podłodze, czy podane wielkości odnoszą się do powierzchni gdzie wysokość jest większa od h190cm?

 

W projekcie Anka dr-st jest podana powierzchnia podłogi liczona od wysokości pomieszczenia powyżej 190 cm. Powierzchnia poniżej tej wysokości nie zalicza się do powierzchni użytkowej.

 

Czy projekt Anka dr-st posiada Charakterystykę Energetyczną?

 

Wszystkie dokumentacje projektowe przedstawiane w naszej ofercie posiadają aktualną charakterystykę energetyczną (zgodną z przepisami prawnymi wydanymi w kwietniu 2012 r., która mówi o tym iż każdy projekt musi posiadać charakterystykę energetyczną).

 • Opinie o projekcie
Autor:
Tytuł: Nowczesność w szkieletówce
Mimo, że mąż uparł się na dom szkieletowy, a ja wole murowany to udało mi się znieść ten projekt, który mimo technologi szkieletowej przypomina murowany dzięki fantastycznym elewacją w stylu nowoczesnym takim jakim chciałam. Układ wnętrza nam odpowiada. Ze zmian rozważamy jakieś zadaszeni tarasu wykonać tylko
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Anka dr-ST (DR-ST) ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Anka dr-ST (DR-ST), z kategorii Projekty domów z poddaszem użytkowym.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy