Projekt domu Indygo 3 (CE)

 • Powierzchnia użytkowa: 137.1m²
 • Powierzchnia zabudowy: 132 m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Minimalne wymiary działki: 22.8 x 19.65 m
 • Kubatura: 755 m³
 • Wysokość budynku: 8.64 m
 • Kąt nachylenia dachu: 40°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-00691

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 3 250,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Niewielki, ale wygodny dom dla 4 – 5-osobowej rodziny. Zlokalizowana na parterze część dzienna mieści w sobie przestronny pokój dzienny z jadalnią, kuchnię, spiżarnię i gabinet. Znajduje się tam też duża kotłownia oraz wc. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, łazienka i garderoba. Dom ten posiada garaż nad którym znajduje się taras dostępny z sypialni i łazienki. Prosta bryła z dwuspadowym dachem czyni dom łatwym w realizacji i tanim w użytkowaniu.

  opracowanie: MTM Styl   
 • Porady architekta

W jaki sposób najlepiej obniżyć wysokość budynku o parę cm?

 

Jeśli musimy obniżyć wysokości budynku bo nie spełnia ona wytycznych do warunków zabudowy lub miejscowego planu zagospodarowania to najmniej inwazyjnym zabiegiem jest obniżenie ścianki kolankowej (prosto mówiąc dla zobrazowania jest to pionowa ścianka pomiędzy stropem a skosem dachu na poddaszu z reguły o wysokości 60 - 80 cm). Obniżenie ścianki kolankowej ma jednak wpływ na powierzchnie użytkową poddasza. Jeśli nam na niej zależy można pomyśleć nad obniżeniem wysokość pomiędzy gruntem a poziomem posadzki na parterze. Powinna ona być jednak na tyle wysoka, aby wody opadowe nie dostawały się do środka domu (średnio około 30 cm, przy specyficznych warunkach terenowych więcej). Można również zmienić kąt dachu, aby zyskać mniejszą wysokośc budynku, ale to najtrudniejsza droga i dla Inwestoró bardziej kosztowna przy adpatacji.

 

Czy będę mogła do projektu Indygo 3 Ce doprojektować piwnicę ?

 

Oczywiście może Pani doprojektować piwnicę z lokalnym architektem do budynku. Jedynym przeciwwskazaniem mogą być złe warunki gruntowe, ale wówczas w warunkach zabudowy lub miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego widniej informacja o niemożliwości budowania budynku z piwnicą. Należy również pamiętać, że doprojektowanie piwnicy powiększy koszty budowy

 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Indygo 3 (CE) ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Indygo 3 (CE), z kategorii Projekty domów z poddaszem użytkowym.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy