Projekt domu Goździk (CE)

 • Powierzchnia użytkowa: 145.1m²
 • Powierzchnia zabudowy: 127 m²
 • Garaż: Jednostanowiskowy
 • Technologia: Tradycyjna
 • Rodzaj dachu: Dwuspadowy
 • Piwnica: Tak
 • Minimalne wymiary działki: 21.85 x 20.02 m
 • Kubatura: 950 m³
 • Wysokość budynku: 9.66 m
 • Kąt nachylenia dachu: 45°
 • Odbicie lustrzane: dostępne
 • Nr katalogowy: NV-PR-00998

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Cena: 2 950,00 zł

Kup projekt i odbierz tablet lub ekspres do kawy!

Kontakt

Porozmawiaj z architektem
(0) 52 340 28 08
(+48) 888 032 243

lub napisz do nas

Rzuty

Opis projektu

Jednorodzinny budynek mieszkalny, parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Jest to dom o prostej, klasycznej bryle, przykryty dwuspadowym dachem. Podział kondygnacji pociąga za sobą wyraźny podział stref życia – na część dzienną, nocną i gospodarczą.

 

Goździk (CE) to wizja domu jednorodzinnego średniej wielkości z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Zgodnie z tą wizją projektową, konstrukcję obiektu przykrywa dwuspadowy dach o sporym nachyleniu połaci. Łączne do dyspozycji domowników oddano tu trzy poziomy użytkowe, włączając piwnicę i poddasze. Budynek prezentuje istotne walory estetyczne. W warstwie wizualnej rzuca się w oczy spójna i elegancka zabudowa. Istotną rolę odgrywają tu niektóre detale architektoniczne, jak choćby charakterystyczny wykusz widoczny przy bocznej ścianie budynku. Tuż nad nim zaplanowano praktyczny balkon, wychodzący z pomieszczeń zlokalizowanych na górnej kondygnacji. Samo wejście do domu pokreślono poprzez zastosowanie eleganckiego tarasu frontowego z własnym zadaszeniem.

Przed drzwiami wejściowymi zastosowano kilkustopniowe schodki. Z kolei dwa symetryczne filary pełnią zarówno funkcję wsporników podtrzymujących dach strefy wejściowej, jak też funkcje dekoracyjne, tworzące dodatkowy efekt wizualny. Brama garażu samochodowego widoczna jest na prawo od wejścia do domu. Na poziomie piwnicy wydzielono łącznie cztery osobne pomieszczenia gospodarcze sporej wielkości. Dodatkowo na tej samej kondygnacji zaprojektowano duże pomieszczenie techniczne z kotłownią. Na poziomie parteru mieści się główna strefa użytkowa budynku. Tuż za wejściem zaprojektowano sporej wielkości przedsionek. Wytyczono tu drzwi łączące strefę samochodową z resztą przestrzeni mieszkalnej. W środkowej części parteru rozciąga się główny ciąg komunikacyjny w formie dużego holu. Naprzeciwko przedsionka, przy tylnej ścianie domu wyznaczono miejsce dla schodów biegnących w kierunku piwnicy oraz użytkowego poddasza. Na prawo od wejścia wydzielono też niedużą łazienkę z toaletą i kabiną prysznicową. W sąsiedztwie schodów w narożniku budynku przy tylnej i boczne ścianie domu zaprojektowano wygodny pokój w formie gabinetu. Po drugiej stronie holu rozpościera się strefa dzienna ze sporej wielkości salonem oraz niedużą jadalnią. Strefę dzienną domyka od frontu sporej wielkości narożna kuchnia, przy której zaplanowano praktyczną spiżarkę. W świetle schodów wytyczono korytarz zakończony tylnym wyjściem na zewnątrz domu. Z kolei po stronie salonu wypoczynkowego zaplanowano podwójne wyjście tarasowe.

Na poddaszu mieści się typowa strefa nocna, którą tworzą trzy pokoje sypialne, w tym jedna sypialnia dwuosobowa oraz dwie izby jednoosobowe. Naprzeciwko schodów zlokalizowano wygodną, ogólnodostępną garderobę. Naprzeciwko sypialni dwuosobowej mieści się duża, komfortowa łazienka z wanną i kabiną prysznicową. Użytkownicy dwóch pokojów jednoosobowych mogą korzystać z przestrzeni balkonowej, na którą prowadzą dwa osobne, niezależne wyjścia, po jednym z każdego pokoju.

  opracowanie: MTM Styl   
 • Opinie o projekcie
Dodaj opinię o projekcie

logo mini

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie, bądź chcesz zakupić projekt domu Goździk (CE) ?. Napisz do nas. Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas

tel:(52)-340-28-08

tel:888 032 243

fax:(52)-320-60-86

Nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Przeglądasz projekt domu Goździk (CE), z kategorii Projekty domów z poddaszem użytkowym.

Interesuje Cię ten projekt?

Zapytaj o:

Warto kupić w Novio!

Gwarantowany prezent
Kupując projekt w naszym biurze otrzymasz wybrany samodzielnie jeden z trzech pożytecznych prezentów.
Decydujesz, co najbardziej Ci się przyda: sekator do gałęzi, stacja pogody, a może lampa halogenowa?

Tablica budowy gratis
Wraz z projektem dostaniesz od nas tablicę budowy o wymiarach 70x50cm wykonaną z twardej i odpornej na warunki atmosferyczne płyty PCV.

Dziennik budowy gratis
Prawo budowlane nakłada na każdego inwestora obowiązek założenia i prowadzenia dziennika budowy. W Novio.pl do każdego zamówionego projektu domu zyskujesz Dziennik budowy gratis.

Bezpłatna dostawa
Każdy zamówiony projekt wysyłamy na nasz koszt.
Zgoda na zmiany w projekcie gratis
Jeśli chcesz zaadaptować projekt według własnych potrzeb, będzie to możliwe dzięki zgodzie na zmiany, która dołączymy bezpłatnie do każdego projektu. Jeśli masz pytania na temat zakresu modyfikacji możliwych do wprowadzenia, prosimy o kontakt z naszymi doradcami.
Pewność najniższej ceny
W naszym biurze kupią Państwo dany projekt w najniższej cenie. Jeśli znajdą Państwo ten projekt w niższej cenie, gwarantujemy zwrot różnicy kosztu zakupu.
Szybka wysyłka
Większość projektów wysyłamy do 3 dni roboczych. O terminie wysyłki konkretnego projektu z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
Bezpieczne zakupy
Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i pomoc w wyborze projektu. Zapewniamy 14 – dniową możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny.
4000 zł upustu na budowę domu
Kupując u nas projekt otrzymają Państwo 4000 zł realnego upustu na budowę wymarzonego domu. Współpracujemy z profesjonalną ekipą budowlaną, wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na jakość i niskie zużycie energii. Jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje na terenie całego kraju.

Więcej informacji pod numerem tel: 52 340 28 08

Charakterystyka energetyczna
Dotyczy wybranych projektów z naszej kolekcji. O dostępności charakterystyki do danego projekty z chęcią poinformują Cię nasi doradcy.
20% upustu na ogrodowy plac zabaw dla dzieci
Wraz z zakupionym projektem otrzymają Państwo upust na zakup ogrodowego placu zabaw. Place wykonane są z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Każdy element placu jest wielokrotnie testowany oraz precyzyjnie wykonany. Plac zabaw w ogrodzie będzie ogromną frajdą dla Państwa dzieci.

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy